Sinoptikai įspėja: eismo sąlygos – sudėtingos (papildyta)(0)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2015-12-27 17:39

Arnoldo Vydmanto nuotrauka

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad daugelį šalies, kaip ir Tauragės apskrities, kelių dengia plikledis. Eismo dalyviai – ir ratuoti, ir pėstieji – turi būti ypatingai atsargūs.

Eismo informavimo centras praneša, kad gruodžio 28-ąją, 6 valandos duomenimis, slidžių kelių ruožų Tauragės apskrityje yra ir valstybinės, ir rajoninės reikšmės keliuose, dėl lijundros ant kelių dangų formuojasi plikledis.

Gruodžio 28-osios naktį mūsų apskrityje, kaip ir daugelyje šalies vietų, prognozuojami krituliai, kai kur smarkūs. Vietomis lijundra, plikledis. Vėjas besikeičiančios krypties, 5–10 m/s. Temperatūra Tauragėje nuo 1 laipsnio šilumos iki 4 šalčio.

Dieną kritulių mūsų mieste neprognozuojama, vietomis plikledis. Vėjas rytų, šiaurės rytų, 3–8 m/s. Temperatūra ryte bus 1–2 laipsnių šilumos. Dieną temperatūra kris. Vakare atšals iki 4 laipsnių.

Gruodžio 29-ąją sinoptikai kritulių neprognozuoja, bus debesuota su pragiedruliais. Vėjas silpnas. Temperatūra naktį – 6 laipsniai šalčio, dieną 2–4 laipsniai šalčio.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras