Juokas pro ašaras: štai kokios Tauragės miesto gatvės (10)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2016-07-18 09:20

Namo „VW Golf“ savininkas grįžo tik padedamas kaimynų. Santakos gatvės gyventojo nuotrauka

Nuotraukoje matoma situacija atskleidžia tragišką kai kurių mūsų miesto gatvių būklę. Vos palijus jos tampa panašios į bekelės varžybų trasas. Nepasiekęs Santakos gatvėje esančių savo namų, vieno gyventojų automobilis įklimpo tiesiog jos viduryje. Į pagalbą vyrui šoko kaimynai. 

– Pirmadienį iki pietų lijo. Kai nustojo lyti jie (VĮ Tauragės regiono keliai darbuotojai, – red.) atvyko ir užpylė žvyro. Galima sakyti, tiesiai į balą. Nei jo sutrombavo, nieko. Automobiliams važinėjant tas žvyras išsitaškė, liko provėžos. Pats darbų vadovas buvo atvykęs, net iš automobilio neišlipo apžiūrėti. Buvo atvežtos keturios priekabos žvyro. Žinote, skirta tam tikra pinigų suma, matyt, už tiek ir atvežė. Realiai ten reikėjo kokių 6–7 priekabų. Tačiau visų pirma, prieš atlikdami darbus, turėjo sukelti kelią, nes jame yra dauba. Papilti grunto, kuriame nesikauptų vanduo. Be to, dar ir drenažas ten per trumpas, – pasipiktinęs kalbėjo apie įklimpusį automobilį Santakos gatvėje žurnalistams pranešęs gyventojas.

Tauragės miesto gatvių žvyravimu rūpinasi Tauragės miesto seniūnija. Darbus atlikti samdoma Tauragės regiono kelių įmonė. Tauragės regiono kelių Tauragės kelių tarnybos viršininkas Jonas Varkala teigė, kad dėl incidento kalta liūtis.

– Mes iškart nutraukėme darbus. Iškrito tiek kritulių, vakar teko pertaisyti gatves, kurias žvyravome iki liūties. Dabar reikia kalbėti su meistru, kuris tuo rūpinasi, ir kartu pervažiuoti apžiūrėti gatves. Dar šiandien nuvyksiu apžiūrėti jūsų minimos gatvės, jei reikia, pataisysime. Tai mūsų pareiga, – sakė J.Varkala.

Skaityti komentarus (10) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras