Apvirto Vilkyškių pieninės pienovežis, išsiliejo pienas(20)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2016-12-01 15:15

Renaldo Malycho nuotrauka

Šiandien, apie 11.30 val., apie 6 km nuo Tauragės, posūkyje link Šilinės girininkijos, pirminiais duomenimis, dėl slidžios kelio dangos apvirto pieną vežęs Vilkyškių pieninės pienovežis. Sunkiasvorio automobilio vairuotojas, laimei, stipriai nesusižalojo – po medikų apžiūros jis išleistas gydytis ambulatoriškai. Šį kelio ruožą prižiūrintys kelininkai tikina, kad kelias šįryt buvo pabarstytas. 

Vilkyškių pieninės pienovežis nuslydo nuo kelio ir vertėsi, užtverdamas dalį važiuojamosios dalies. Automobilio vairuotojas, apie 60 metų vyras, avarijos metu patyrė sužalojimų, tačiau, laimei, jie nesunkūs. Vyras buvo nuvykęs į Tauragę pas medikus, šie jam suteikė pirmąją pagalbą.

Bendrovės Vilkyškių pieninė automobilis sumaitotas nebepataisomai. Kokią žalą dėl to patyrė įmonė, aiškinamasi. Įvykio metu ant važiuojamosios dalies išsiliejo pienas.

Šiuo metu kelio dalis aptverta, įvykio vietoje vis dar budi policijos pareigūnai. Laukiama iš Klaipėdos atvykstant tralo, kad sumaitotas automobilis būtų patrauktas nuo važiuojamosios kelio dalies ir nugabentas į bendrovės teritoriją.

Avarijos liudininkai teigia, kad kelio danga šioje vietoje labai slidi, tačiau šį kelio ruožą prižiūrinčios įmonės „Tauragės regiono keliai“ direktoriaus pavaduotojas kelių priežiūrai Arvydas Andriejauskas sako, kad šįryt šis kelio ruožas buvo pabarstytas smėlio ir druskos mišiniu.  

– Taip, šitas kelio ruožas priklauso mums, jis šįryt, 7 valandą, buvo pabarstytas, patikrinau informaciją, – sakė A.Andriejauskas.

A.Andriejauskas mano, kad pienovežis apvirsti galėjo ne dėl slidaus kelio.

– Nenoriu komentuoti, bet su pienovežiais taip būna. Kai vežamas skystis ir jei pienovežis nepilnas, pasitaiko situacijų, kad gali apvirsti, – sakė A.Andriejauskas.

Skaityti komentarus (20) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras