Chuliganiški poelgiai gali pareikalauti ir aukų(15)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2018-06-25 14:34

Dviratės transporto priemonės vairuotojas sankryžoje sustojo ir praleido pagrindine gatve važiavusį automobilį. Raimondos Alysienės nuotrauka

Chuliganiški poelgiai neretai gali prišaukti nelaimę ir šunybes krečiantieji net nesusimąsto, kad žaidžia žmonių gyvybėmis. Apie nusuktą ženklą D.Poškos ir M.Mažvydo gatvių sankryžoje pranešę tauragiškiai sako, kad iki avarijos arba avarinės situacijos – vienas žingsnis.

Pirmadienio popietę D.Poškos ir M.Mažvydo gatvių sankryžoje kelio ženklas iš tiesų buvo nusuktas – važiuojantys M.Mažvydo gatve ženklo, kad turi duoti kelią prieš įvažiuodami į pagrindinę D.Poškos gatvę, nematė. Ženklas buvo nusuktas lygiagrečiai M.Mažvydo gatvei.

O eismas šioje sankryžoje intensyvus. Dažnai eismo dalyviai žino, kuri gatvė pagrindinė, kuri šalutinė. Bet važiuojantys pirmą kartą rizikuoja sukelti avariją.

Eismas M.Mažvydo gatve nėra toks paprastas, kelio ženklus reikia stebėti, nes vienoje sankryžoje M.Mažvydo gatvė – šalutinė, kitoje – jau pagrindinė. M.Mažvydo gatvė kertasi su penkiomis gatvėmis. Ir avarijų šioje gatvėje įvyksta neretai dėl to, kad vairuotojai nepastebi ženklų.

Miesto seniūnas Virginijus Žilius sakė apie ženklą jau žinantis, pranešė policijos pareigūnai, o  seniūnijos atstovas jau išvykęs apžiūrėti.

– Problema labai rimta, jei duoti kelią reiškiančio ženklo vairuotojai nemato, gali ir avarija įvykti. Chuliganai apie tai nepagalvoja, – teigė miesto seniūnas V.Žilius.

Skaityti komentarus (15) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras