Judrioje Tauragės miesto sankryžoje užgeso šviesoforai (papildyta)(5)

Virginijus JUŠKYS | virginijus@kurjeris.lt

2016-03-24 10:01

Ramunės Ramanauskienės nuotrauka

Vienoje judriausių Tauragės miesto sankryžų dėl kol kas nežinomų priežasčių užgeso šviesoforai. Dėl neveikiančių šviesoforų Gedimino ir J.Tumo-Vaižganto gatvių sankryžoje sutriko eismas. 

Tauragės miesto seniūnas Virginijus Žilius teigė apie šviesoforų gedimą dar nieko nežinantis.

– Kad mieste neveikia vienas ar kitas šviesoforas, mane visuomet informuoja policija. Dabar jokių signalų iš jų nesulaukiau. Tuoj pabandysiu išsiaiškinti, kas ten nutiko. Jei tai gedimas, duosiu žinią šiuos įrenginius prižiūrinčiai UAB „Gatas“. Gali būti ir tokia situacija – kas nors, tarkim, elektrikai kažką remontuoja ir sumanė manęs neperspėję atjungti netoliese esančioje vadinamojoje spintoje elektros tiekimą. Aiškinsimės ir stengsimės, kad šviesoforai kuo greičiau vėl pradėtų veikti, – kalbėjo V.Žilius. 

10:52 val. Pasidomėjęs situacija, Tauragės miesto seniūnas informavo, kad šviesoforus Gedimino ir J.Tumo-Vaižganto gatvių sankryžoje užgesino AB „ESO“ darbuotojai, vykdantys mieste elektros tiekimo remonto darbus. Kai jie bus baigti, šviesoforai vėl bus įjungti. Tikėtina, kad jie pradės veikti po 2–3 valandų.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras