Naikinama perėja ties muzikos mokykla (23)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2017-11-28 06:39

Rekonstruojama perėja ties „Graliu“. Autorės nuotrauka

Dariaus ir Girėno gatvėje pėsčiųjų laukia nemenkos permainos. Perėjoje ties „Graliu“ penktadienį pradėti rekonstrukcijos darbai, o ties muzikos mokykla perėją nuspręsta naikinti. 

Magistralinės Dariaus ir Girėno gatvės perėjos ženklinimu rūpinasi Lietuvos automobilių kelių direkcija. Situaciją puikiai žino ir miesto seniūnas Virginijus Žilius, nors seniūnija šioje gatvėje rūpinasi tik šviesoforų priežiūra.

Pasak V.Žiliaus, Dariaus ir Girėno gatvės pėsčiųjų perėjų rekonstravimo darbai derinti dar prieš porą mėnesių, nes abiejose perėjose – ir ties muzikos mokykla, ir ties „Graliu“ avarijų būna dažnai ir skaudžių, kai nukenčia pėstieji.

Pagal naująjį projektą perėjoje ties „Graliu“ bus įrengta pėsčiųjų salelė ir apšvietimas.

– 2006-aisiais rekonstruojant Dariaus ir Girėno gatvę dar nebuvo reikalavimo įrengti apšvietimą ties pėsčiųjų perėjomis. Dabar renovuojamose gatvėse, pavyzdžiui, V.Kudirkos, Vytauto, toks apšvietimas jau įrengtas. O Dariaus ir Girėno gatvėje Kelių direkcija rengia papildomą apšvietimą, – sakė seniūnas.

Pagal tą patį projektą Dariaus ir Girėno gatvėje bus naikinama perėja ties muzikos mokykla, kurioje prieš kelias dienas buvo partrenkta moteris. Kaip aiškino seniūnas, pagal galiojančias taisykles magistraliniame kelyje perėjos gali būti tik kas 50 metrų. Pasak seniūno, ties naikinama perėja bus įrengti atitvarai.

Seniūnijos žinioje Tauragės mieste yra 120 perėjų. Dar 30-čia perėjų Gedimino, Šilalės, Aerodromo, Dariaus ir Girėno, Šlaito, Melioratorių gatvėse ir Tilžės plente rūpinasi Lietuvos automobilių kelių direkcija.

Skaityti komentarus (23) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras