Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurį kandidatą į Tauragės rajono savivaldybės mero postą atiduotumėte savo balsą?

 Rezultatai

Nežymėtas policijos departamento automobilis pažeidėjus fiksuoja ir Tauragėje (11)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2017-04-03 08:56

Nuotrauka iš Policijos departamento atstovo Eleno Jablonsko feisbuko profilio 

Policijos departamento įsigytas prabangus nežymėtas „Audi“ markės automobilis jau gaudo Kelių eismo taisyklių pažeidėjus. Šeštadienį jis važiavo Tauragės rajono keliais. Greičio mėgėjas įkliuvo 14.56 val. Gryblaukio kaime. Sustabdytos mašinos vairuotojas Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnams bandė įbrukti kyšį.  

Apie bandymą papirkti nežymėto „Audi“ automobilio ekipažą socialiniame tinkle šeštadienį pranešė Policijos departamento Imuniteto valdybos viršininkas Elenas Jablonskas. Savo feisbuko profilyje pareigūnas pasvarstė, galbūt vietinis vairuotojas pamanė, kad jam iš paskos lekia Prancūzijoje pirktas ir Tauragėje perpardavinėjamas bolidas, todėl drąsiai spaudė savo mašinos greičio pedalą, kol galiniame veidrodėlyje pamatė įjungtus švyturėlius.

„Bet viskas tuo nesibaigė, nelaimėlis dar ir kyšį pareigūnams davė. Neskaito pilietis portalų ir nežiūri televizoriaus. Audi kaip Audi, bet papirkimus Lietuvos policija jau senai fiksuoja“, – situaciją komentavo E.Jablonskas.

Policijos departamentas patikslino, kad Gryblaukio kaimo teritorijoje, kelyje A12 Ryga–Šiauliai–Tauragė–Kaliningradas, 70 eurų kyšį Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnams davė

26-erių metų vietos gyventojas. Taip vairuotojas tikėjosi išvengti administracinės atsakomybės už greičio viršijimą, tačiau dabar teks atsakyti ir už kyšio davimą.

Policijos departamento Komunikacijos skyrius šiandien „Tauragės kurjerį“ informavo, kad pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 227 straipsnio 2 dalį (kyšio davimas valstybės tarnautojui). Šis straipsnis numato baudą, areštą arba laisvės atėmimą iki penkerių metų.

Nežymėtas juodos spalvos policijos automobilis „Audi“ visuomenei buvo pristatytas kovo 21 d. Naujasis pareigūnų automobilis, varomas 3 litrų darbo tūrio V6 formos dyzeliniu 267 AG varikliu, gali pasiekti iki 300 km/val. greitį.

Skaityti komentarus (11) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras