Nubaustas vairuotojas įžvelgė neteisybę(16)

Raminta MINIOTAITĖ | info@kurjeris.lt

2018-01-19 12:31

Būkite atsargūs – pastatę automobilį šioje vietoje, rizikuojate būti nubausti. Renaldo Malycho nuotrauka

Į „Tauragės kurjerio“ redakciją kreipęsis vienos savivaldybei pavaldžios įmonės darbuotojas (vardas ir pavardė redakcijai žinomi) išliejo apmaudą dėl to, kad buvo nubaustas pastatęs tarnybinį automobilį vienos verslininkės rezervuotoje vietoje. Vyras atvažiavo į savivaldybės tarybos posėdį, vykusį Tauragės rajono savivaldybės administracijos pastate Respublikos gatvėje. Sakė pamanęs, kad vieta su užrašu „Rezervuota“ prie šio pastato skirta savivaldybės administracijos lankytojams.

Pavardės viešinti nenorintis tarnautojas su nuoskauda pasakojo, kaip apmaudžiai buvo nubaustas iš pirmo žvilgsnio už visai nekaltą dalyką.

– Tarnybiniu automobiliu atvažiavau į savivaldybės administracijos pastatą darbo reikalais. Turėjau dalyvauti tarybos posėdyje. Priešais savivaldybės pastatą Respublikos gatvėje apskritai mažai vietų statyti automobiliams. Laisva vieta buvo priešais pastatą, pažymėta ženklu „Rezervuota“. Pamaniau, kad ji skirta savivaldybės lankytojams. Pastačiau automobilį, o po kelių dienų sulaukiau laiško, kad už tai man skirta bauda. Mat kažkas policijai nusiuntė rezervuotoje vietoje pastatytos mašinos nuotrauką, – sakė vyras.

Tarnautojui buvo skirta pusė numatytos baudos, jei dėl pažeidimo jis neginčija – sumokėjo 15 eurų. Jis įsitikinęs, kad tokios rezervacijos prieštarauja sveikam protui, esą vietų mašinoms statyti mieste ir taip trūksta, o čia mat ją išsipirkusi turi priešais savivaldybės administraciją veikianti parduotuvė. – Savivaldybės administracijos pastate šiuo metu kaip tik statomas liftas. Tai kam jis reikalingas, jei koks neįgalus žmogus atvažiavęs neturės net kur automobilio pastatyti? – klausia nubaustas tarnautojas.

Tauragės miesto seniūnas Virginijus Žilius patvirtino, kad Tauragėje galioja dar 2010 metais patvirtinta tvarka. Įmonių savininkai gali kreiptis su prašymais rezervuoti, tai yra išsipirkti vietas savo įmonių automobiliams laikyti.

– Šiuo atveju taip ir buvo. Verslo įmonė, turinti parduotuvę, nurodė, kad kitaip negalėtų atsivežti prekių į parduotuvę, nes viską laiką šioje miesto vietoje stovi mašinos, todėl taryba tokį leidimą suteikė,– sakė seniūnas.

Tokia rezervacija, pasak V.Žiliaus, mėnesiui kainuoja apie 15 Eur, tačiau šiuo atveju įmonė nuo mokesčio buvo atleista, nes automobilio stovėjimo vietą įsirengė savo lėšomis ir už ją nemoka. Pasak seniūno, tokių rezervuotų vietų Tauragės mieste yra trys. Esą rezervuoti vietas automobiliams prašo ir gyventojai, tačiau tokie prašymai dažniausiai atmetami, kad nekiltų ginčų tarp daugiabučių gyventojų. Seniūnas pripažįsta, kad rasti vietą automobiliui prie savivaldybės administracijos pastato sudėtinga.

Skaityti komentarus (16) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras