Socialiniai partneriai kviečiami prisidėti prie suaugusiųjų švietimo tobulinimo(0)

2014-03-13 05:55

Švietimo ir mokslo ministerija, siekdama plėsti mokymosi visą gyvenimą paslaugas, gerinti jų kokybę, didinti besimokančiųjų visą gyvenimą skaičių, atkuria Lietuvos neformaliojo suaugusiųjų švietimo tarybą. Jos nuostatus patvirtino Vyriausybė.

Pasak švietimo ir mokslo ministro Dainiaus Pavalkio, aktyvesnis socialinių partnerių dalyvavimas leis suaugusiųjų švietimo pasiūlą priartinti prie realių poreikių.

„Kviečiame socialinius partnerius aktyviau įsitraukti į sprendimų priėmimą dėl pagrindinių suaugusiųjų švietimo ir mokymosi visą gyvenimą politikos krypčių. Tai padės valstybės mastu lanksčiau reaguoti į suaugusiųjų mokymosi ir darbo rinkos poreikius, žmonėms atsiras daugiau galimybių pasirinkti tinkamas kvalifikacijos tobulinimo programas“, – sako D. Pavalkis.

Lietuvos neformaliojo suaugusiųjų švietimo taryba teiks siūlymus dėl suaugusiųjų švietimo strateginių tikslų ir plėtros; skatins valstybės, savivaldybių institucijų, darbdavių ir darbuotojų interesus atstovaujančių organizacijų bendradarbiavimą sprendžiant suaugusiųjų švietimo problemas ir tobulinimo klausimus.

Per du mėnesius švietimo ir mokslo ministras patvirtins personalinę tarybos, kurią sudarys 15 narių, sudėtį.

 

ŠMM inform.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras