Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurią partiją balsuosite artėjančiuose savivaldos rinkimuose?

 Rezultatai

Jaunoji dainininkė skina laurus(7)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2016-06-20 06:14

Atėnė Ravinkaitė po apdovanojimo. Asmeninio albumo nuotrauka

Antrus metus pas Moksleivių kūrybos centro mokytoją Aliną Dambrauskienę vokalo besimokanti devynmetė Atėnė Ravinkaitė tarptautiniame konkurse „Rising star“, surengtame Panevėžyje, pelnė pirmąją vietą. Tuo labai džiaugiasi ir solistė, ir vadovė. 

Praėjusi sudėtingą atranką Atėnė iškovojo teisę dalyvauti konkurso finale, kuriame 7–10 metų solistų grupėje iš viso rungėsi 26 jaunieji dainorėliai.

– Atėnė – tikras energijos šaltinis. Jau nebe pirmą kartą konkursuose pavadinama energetiniu užtaisu. Talentinga, labai imli pastaboms, supranta mane iš pusės žodžio. Akimirksniu taiso klaidas, sparčiai tobulėja, siekia užsibrėžtų tikslų. Nebijo sunkumų, labai darbšti, pasirodymo metu gyvena savo atliekamoje dainoje. Geba perteikti kūrinio nuotaiką, sudominti klausytojus ir žiūrovus. Turi labai gerą savybę: scenoje – drąsi, užkulisiuose – kukli. Labai nesveika, kai vaikai suserga žvaigždžių liga, kuri ne padeda, o pakenkia solistui. Džiaugiuosi, kad Atėnei ši liga negresia, – jau po konkurso apie savo mokinę gražių žodžių negailėjo jos vokalo mokytoja A.Dambrauskienė.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras