100-ajame „Tauragės kurjerio“ numeryje: apie senelį Šaltį ir kitus šventiškus ir nešventiškus reikalus(3)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-12-21 16:10

Kalėdiniam laikraščio numeriui labiau tinkančio herojaus nerastum nė su žiburiu. Tai pats tikriausias senelis Šaltis. Jis taip ir prisistato: „Senelis Šaltis. Galiu ir pasą parodyti“. Juo labiau, kad ir gimtadienis – sausio 1-ąją. O dar sako: „Žiemą – Šaltis, vasarą – šaltinėlis“. Arba „Draugams kol kas neprasikaltęs poetas Eugenijus Šaltis“. Nors jo veikla poezija toli gražu neapsiriboja, ji tokia plati, kad sunku viską ir išpasakoti. Šiame laikraščio numeryje – išsamus interviu su juo.

Jau nebe pirmą kartą dėl savo saugumo sunerimsta prie autobusų stoties stovinčio devynaukščio gyventojai. Žmonėms nesaugumo jausmą kelia antrajame aukšte užmūryta evakuacinė laiptinė. Namas šiuo metu renovuojamas, bet atsarginės laiptinės jame nebus ir po renovacijos. Kodėl? Sužinosite paskaitę laikraštį.

Į paskutinį savivaldybės tarybos posėdį susirinkę politikai svarstė rajonui aktualius įvairių sričių klausimus. Darbotvarkėje buvo 22 klausimai, vieno sprendimo projektą nutarta atidėti. Kokį klausimą politikai išbraukė iš posėdžio darbotvarkės, o dėl kurio balsuojant kai kurie politikai rado pretekstą nusišalinti, – skaitykite šiame numeryje.

Į paskutinį šių metų posėdį buvo susirinkusi ir Tauragės rajono savivaldybės Saugaus eismo komisija. Apie tai, kieno ir kokius prašymus ji svarstė – irgi šiame numeryje.

O kuo nepatenkinti Joniškės sodų „Dobilo“ bendrijos gyventojai? Juk Joniškės gatvė išasfaltuota. Sužinosite jau netrukus.

Onos Butkevičienės, šiuo metu gyvenančios Lauksargių globos namuose ir pirmosiomis Naujųjų dienomis minėsiančios 95-metį, išgyvenimai išsiveržia eilėmis. Jie sugulė į tris knygas, dabar į dienos šviesą prašosi ketvirtoji. Kas poetei įžiebė viltį, kad knyga vis dėlto bus išleista?

Skaitydami šį laikraščio numerį sužinosite, kaip gerų žmonių dėka išsipildė Skaudvilės specialiosios mokyklos mokinių svajonės, kaip jauniesiems tauragiškiams sekėsi kalėdiniame badmintono turnyre, kiek medalių iš Lietuvos moksleivių čempionato į Tauragę parvežė boksininkai, o kas nugalėjo kalėdiniame merginų futbolo turnyre.

Šiame numeryje spausdiname ir grafiką, kaip kitais metais bus išvežamos komunalinės ir žaliosios atliekos.

Jei dar nežinote, kada Švč. Trejybės bažnyčioje vyks Advento rekolekcijos, Kūčių ir Kalėdų pamaldos – irgi padės laikraštis.

Beje, šis laikraščio numeris kupinas nuoširdžiausių sveikinimų gražiausių metų švenčių proga: savo darbuotojus, klientus, partnerius, visus tauragiškius sveikina įmonių ir įstaigų, savivaldybės, partijų skyrių vadovai.

Šventei tikrai pravers saldėsis, kurį galima krimsti prie kavos ar pavaišinti netikėtai užsukusius svečius – cukruotos apelsino žievelės. Jei rasite laiko jį pasigaminti – nepasigailėsite. Receptas – irgi šiame laikraščio numeryje.

Ramių švenčių! Raskite laiko laikraščiui!

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras