Antradienio, kovo 6-osios, „Tauragės kurjeryje“: Tauragės gyventojams brangsta vanduo, kiek mokėsime?(2)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-03-05 14:12

Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija, įvertinusi bendrovės „Tauragės vandenys“ faktines sąnaudas ir planuojamus įgyvendinti investicijų projektus, apskaičiavo naujas vandens ir nuotekų kainas Tauragės miesto ir rajono gyventojams. Aišku viena – vartotojams teks plačiau atverti pinigines. Kiek plačiai, skelbiame antradienio numeryje, o „Tauragės vandenų“ direktorius Eduardas Anulis situaciją bando švelninti, jo nuomone, žurnalistai apie brangstantį vandenį skelbia per anksti.  

Kita su kainomis susijusi naujiena – ta pati Kainų ir energetikos kontrolės komisija konstatavo, kad Tauragės savivaldybės taryba, prieš pat Naujuosius metus patvirtinusi Tauragės šilumos tinklų perskaičiuotų šilumos kainų dedamąsias, neteisingai įvertino kainų pokytį dėl infliacijos ir Tauragės šilumininkų gautų pajamų ir sąnaudų skirtumą. Tai reiškia, kad šilumos vartotojai nuo sausio 1-osios už šildymą mokėjo daugiau nei turėjo.

„Žvaigždutės“ darželis ketvirtą kartą neišsirinko nuolatinio vadovo. Konkurso komisija ir šįkart nesulaukė nė vieno pretendento. Kodėl? Švietimo skyriaus vedėjas skėsčioja rankomis, savivaldybės administracija konkursą skelbs penktą kartą, tačiau statistika nieko gero nežada – Tauragės pedagogų bendruomenė sensta, patyrę mokytojai atsakingų postų imtis nenori, jaunų mokytojų į Tauragę neatvažiuoja.

Moksleivių kūrybos centro vadovę Jolantą Kazlauskienę, pasitinkant Tarptautinę teatro dieną, pasiekė džiugi žinia. Teatralė pretenduoja tapti geriausia šalies vaikų ir jaunimo teatrų režisiere. Jaunimo itin pamėgto Pilies teatro vadovė sako dėl savo jaunųjų bičiulių aukojanti ir savaitgalius, ir laisvą laiką po darbo valandų, tačiau visai dėl to nesigaili.

Tauragės teismas netrukus skelbs verdiktą jauno tauragiškio baudžiamojoje byloje. 28-erių metų vyras – vienas tokių, kurie Tauragės ir Lietuvos vardą teršia užsienio šalyse. Vyras teistas Švedijoje, Austrijoje, Belgijoje ir kitose šalyse. Teismui jis atvirai pasakojo, kaip žaibiškai vogdavo iš užsienio parduotuvių, kaip į Lietuvą pargabeno vogtą brangų automobilį.

Šios ir kitos pastarųjų dienų aktualijos – kaip 80-metį atšventė Tauragės garbės pilietis Albinas Batavičius, tituluojamas reklaminiu Tauragės veidu, kodėl renovuojamuose namuose neįrengiami liftai neįgaliesiems, kaip muziejus ieško „Baltosios snaigės“ pėdsakų ir kas netrukus išdygs Žygaičių gimnazijos kieme – jau antradienio numeryje.

Darbingos savaitės ir įdomaus kaitymo!

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras