Penktadienio, kovo 23-iosios, „Tauragės kurjeryje“: vaikų gyvybes išgelbėjo neabejinga kaimynė(0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-03-22 14:24

„Dėkoju likimui, Dievui ir kaimynei“, – „Tauragės kurjeriui“ sakė Tauragės vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Jolanta Skrodenienė. Jei neabejinga Ateities tako daugiabučio gyventoja, viename šio namo bute išgirdusi įtartiną triukšmą, o vėliau laiptinėje pastebėjusi sukniubusį paauglį, vargu, ar ši istorija būtų pasibaigusi laimingai. Žinia apie alkoholiu apsinuodijusius du trylikamečius visuomenę pasiekė pirmadienio popietę. „Pasilinksminti“ nusprendę paaugliai tik per plauką liko gyvi. Apie skaudžią pamoką – penktadienio vedamajame.

Garažų bendrijos pirmininkas: „TRATC‘as“ mus reketuoja“. Tauragės gyventojus ir įmones jau pasiekė pagal naująją atliekų mokesčio skaičiavimo tvarką išrašytos sąskaitos už 2018 metus. Jas gavo ir garažų savininkai. Kuriozas – mokestis jiems skaičiuojamas, bet šiukšlių niekas neveža. Kodėl, sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“.

Tauragės teatras aklavietėje: niekas nenori būti režisierium. Be režisieriaus likęs arti 60 veiklos metų skaičiuojantis ir Tauragę ilgus metus garsinęs liaudies teatras it našlaitis – niekas nenori imtis atsakingų pareigų. Aktorių šiame teatre – per 20, o štai paskutinę premjerą visuomenei jis pristatė prieš metus. 

Istorija, kurią papasakojo trečioko Airono mama Alina, spaudžia ašarą, bet tuo pačiu verčia stebėtis, kokius sunkumus pakelti gali mylinti širdis. Ką reiškia mamai sužinoti, kad jos vaikas susirgo vėžiu? „Tada atrodė, viskas, pasaulis sugriuvo“, – prisimena Alina. Alinos ir Airono istorija – penktadienio numeryje.

Tauragės apylinkės teismas paskelbė pirmąjį verdiktą Tauragės butų ūkio ir „Tauragės būsto“ dvikovoje. Rinkos naujokas „Tauragės būstas“ dar pernai vasarą iš Tauragės butų ūkio perėmė septynių Tauragės miesto daugiabučių administravimą. Deja, tuo ši istorija nesibaigė, atvirkščiai – prasidėjo. Kam šiame kare labiau sekasi, skaitykite jau netrukus.

Šios ir daugybė kitų pastarųjų dienų aktualijų – policija įtaria, kad butas Vytauto gatvės daugiabutyje buvo padegtas, sužinosite, kuriuose prekybos centruose savaitgalį vyks „Maisto banko“ akcija, kaip savivaldybės administracija sureagavo į moters pagalbos prašymą sutrukdyti kaimynui užmūryti dalį daugiabučio koridoriaus ir kaip „Tauragės“ viešbučiui sekasi taisyti tarnybų nustatytus pažeidimus – jau netrukus. Šiame numeryje rasite ir sveikos naminės duonos, beje, be miltų, receptą. Gavėnios laikotarpiui puikiai tiks.

Gražaus savaitgalio jums linki „Tauragės kurjeris“.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras