Penktadienio, kovo 30-osios, „Tauragės kurjeryje“: kaip mokytoja kebabams kepti nelegaliai darbuotoją samdė(14)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-03-29 14:17

Kol kas inspektorių „šūviai“ taiklūs – Darbo inspekcijos pareigūnai vieną po kito semia darbuotojus nelegaliai samdančius Tauragės darbdavius. Bylos perduodamos teismui, šis kol kas į pažeidėjus žvelgia tolerantiškai, skiria mažiausias galimas baudas. Tačiau ir mažiausios jos vertos dėmesio – siekia 1000 eurų. Kurios įmonės ir už ką gavo tūkstantines baudas, skaitykite penktadienio numeryje. 

Velykų išvakarėse „Tauragės kurjerio“ redakcija sulaukė ypatingo svečio – žurnalistus aplankęs klebonas Vytautas Gedvainis buvo atviras: kartais ir kunigams reikia kritikos, o kas daugiau pasakys tiesą į akis, jei ne žiniasklaida? Pokalbis apie gražiausią pavasario šventę buvo labai šviesus, tiesa, kiek liūdnokas. Aišku, kad ne visiems Velykos bus linksmos. Ką daryti, kad jos taptų pačia džiugiausia švente? V.Gedvainis žino receptą. Skaitykite jau netrukus.

Jungtinė mobili Sveikatos apsaugos, Švietimo ir mokslo ministerijų bei Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos ekspertų komanda trečiadienį pradėjo lankyti mokyklas ir darželius. Iš anksto nesuderinę apie vizitus, ekspertai nusitaikė į ugdymo įstaigų valgyklas. Kaip patikrinimai vyks Tauragės rajone ir kiek mokyklų valgyklų šiemet jau patikrino bei ką rado Tauragės apskrities maisto ir veterinarijos tarnyba?

Svarbi žinia – vietos politikai vartotojams įteikė velykinę „dovanėlę“. Trečiadienį taryba patvirtino naujas geriamojo vandens ir nuotekų kainas. Kokios jos ir kiek išaugo, sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“. Sunerimti turėtų individualių namų gyventojai – jiems vandens kaina kyla, pasak vieno tarybos nario, drastiškai. Kodėl, sužinosite jau netrukus.

Martyno Mažvydo progimnazijos pinigų grobstymo istorija toli gražu nesibaigė – 2016 metais nuteista buvusi mokyklos buhalterė Ona Žukauskienė privalo atlyginti savivaldybei padarytą žalą, sumokėti išgrobstytus beveik 600 tūkstančių eurų. Tačiau kuriozas: per dvejus metus į savivaldybės sąskaitą įkrito vos per 2000 eurų, beveik tokią pat sumą, išieškodama skolą, rajono valdžia atseikėjo teisininkams. Kaip savivaldybei sekasi atgauti iš mokyklos dingusius pinigus, – penktadienio numeryje.

Šios ir daugybė kitų naujienų – jus pasieks pirmasis „Tauragės kurjerio“ leidžiamo skelbimų leidinio „Reklama Plius“ numeris, žinia apie tai, kiek pinigų skirta „Bastilijos“ sporto salės grindų remontui ir kas būtų, jei remonto jos neišvystų, kodėl politikai neišdrįso patvirtinti bendro projekto su Rusijos Federacija ir ar tikrai fekalijomis užterštas vanduo teka į Jūros upę – jau pakeliui į Jūsų pašto dėžutes. Šiame numeryje rasite ir Velykų stalui puikiai tiksiančio gardumyno receptą. Jūsų teismui – karamelizuotomis morkomis įdarytos paukštienos šlaunelės.

Įdomaus skaitymo ir šviesiausio Velykų ryto Jums linki „Tauragės kurjerio“ redakcija!  

Skaityti komentarus (14) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras