Antradienio „Tauragės kurjeris“: apie netikrą, užtat prabangų miesto gimtadienį(8)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-04-10 21:01

Tauragė ruošiasi švęsti 510-ąjį gimtadienį. Iškilmingai, triukšmingai, pompastiškai. Brangiai. Valdininkai sako „apvalaus“ miesto gimtadienio kartelę iškėlę aukštai – koncertuoti kviečiasi Marijoną Mikutavičių, esą šiemet negalima pasirodyti prasčiau nei pernai, kai tauragiškius linksmino pop scenos karalienė Džordana Butkutė. Kiek mokesčių mokėtojams atsieis taip aukštai iškelta kartelė ir kodėl pamiršta šventės esmė – juk tikrasis Tauragės gimtadienis – kovo 21-ąją? 

Netikėtai užklupusi liga tampa išbandymu sergančio ar neįgalaus žmogaus artimiesiems. Slaugantiems savimi negalintį pasirūpinti žmogų neretai tenka atsisakyti darbo, tačiau dėl finansinės situacijos priimti tokį sprendimą gali ne kiekvienas. Ką daryti, kad palikęs ligonį namuose darbe galėtum būti ramus? Išeitis yra, tik ne visi apie ją žino.

Savivaldybė plečia socialinių būstų fondą – skelbiasi perkanti butus. Atrodytų, butų pasiūla Tauragėje išties nemaža. Vis dėlto panorusiųjų savo nekilnojamąjį turtą parduoti savivaldybei nedaug.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas savo interneto svetainėje kovo mėnesį du kartus paskelbė informaciją apie asmenis, kuriems skirtos baudos už tai, kad jie vairavo neblaivūs.  Sąrašuose – 44 pavardės. Kas jie tokie ir kiek „įpūtė“, kas pasižymėjo labiausiai?

Tauragės rajono apylinkės teisme įvyko pirmasis posėdis, kuriame buvo nagrinėjama baudžiamoji prie vairo girto sučiupto vairuotojo byla. Nuo šių metų pasikeitus atsakomybei už vairavimą išgėrus, į teismo suolą pirmasis sėdo penkiasdešimtmetis Šilutės rajono gyventojas, girtas sučiuptas Tauragės rajono kelyje. Jo kraujyje rasta 2,32 promilės alkoholio.

Tarptautinė darbo paieškos ir pasiūlos agentūra „Darbo turas“, vos prieš mėnesį įsikūrusi Tauragėje, padės ne tik vietos darbdaviams rasti kvalifikuotų darbuotojų visoje Europoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Gruzijoje, bet ir kvalifikuotiems vietos specialistams įsidarbinti Europoje.

Tauragėje tapo įprasti ne tik naujų parduotuvių atidarymai, bet ir uždarymai. Štai ir Vytauto gavėje, šalia „101 kepyklėlės“, pernai duris atvėrusios prekybos tinklo „Aliejus. Pasaulio skonių namai“ krautuvėlės, prekiavusios aliejumi, prieskoniais, arbata ir kava, nebeliko. O štai Gedimino g. 23, šalia „Iki“, atidaryta parduotuvė, kuri ypač pradžiugins žuvies ir jūros gėrybių mėgėjus.

Rubrikoje „O čia ar buvai?“ šįkart – pasakojimas apie įspūdingą Pagramančio atodangą, neretai vadinamą Uralo kalnais.

„Senukų“ prekybos centre iškilmingai atidaryta Tauragės profesinio rengimo centro moksleivių darbų paroda. Ką joje pristato jaunieji apdailininkai?

Penktadienio pavakarę Tauragės futbolo klubas „Tauras“ dirbtinės dangos aikštėje priėmė priešininkus iš laikinosios sostinės – Kauno „Stumbro“ vienuolikę. Nors sėkmė nuo tauragiškių nusisuko, nuotaiką jiems bandyta pakelti iškilmingu komandos pristatymu.

Smagaus skaitymo!

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras