Antradienio „Tauragės kurjeris“: vasaros malonumai – ne tik sveikiesiems (7)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-07-17 16:03

Organizacijos „Aktyvi Tauragė“ inicijuotas ir jau antrus metus iš eilės organizuotas neįgaliųjų žygis baidarėmis tampa tradicija. Šeštadienį į maždaug 6,5 km žygį baidarėmis „Laisvės yris 2017“ Jūros upe nuo Barziūnų paplūdimio iki Mociškių kaimo turizmo sodybos leidosi apie 70 neįgaliųjų iš visos Lietuvos – kur kas daugiau nei pernai. Žygio dalyvių emocijos ir įspūdžiai – šiame laikraščio numeryje. 

Pasilepinti saulute ir vandeniu vasarą nori visi. Tauragė turi du oficialius paplūdimius. Kai gyventojų taip drastiškai mažėja, ko gero, pakaktų ir tiek. Bet ar tie paplūdimiai lankomi? Ar malonu juose šią vasarą, nors ir retsykiais, saulutei išlindus iš už debesies, pagulinėti, išsimaudyti? Vaizdas, pasitikęs vadinamajame Keramikos paplūdimyje, daugiau nei apstulbino. Įdomu, ar rajono politikai jį yra matę?

Sustojo Žemaitės gatvės rekonstrukcijos darbai. Kas nutiko?To ėmė teirautis šios gatvės gyventojai. Atsakymas gali kiek nustebinti.

Aukščiausių brandos egzaminų įvertinimų gausa šiemet gali pasigirti ne tik baigusieji bendrojo ugdymo mokyklas. Lyginant su ankstesniais metais, aukščiausiais įvertinimais egzaminus išlaikė ir „Versmės“ gimnazijos tarptautinio bakalaureato baigiamųjų klasių mokiniai. Geriausių rezultatų pasiekę abiturientai su „Tauragės kurjeriu“ pasidalijo savo įspūdžiais ir ateities planais.

Savivaldybė paskelbė, kokių darbuotojų rajono švietimo įstaigose reikia kitiems mokslo metams. Kai kurios rajono mokyklos neturi vadovų, trūksta ne tik mokytojų, bet ir kitų darbuotojų. Ilgiausias sąrašas – prie Pagramančio pagrindinės mokyklos, kurios vadovas nusiteikęs nemenkoms permainoms.

Žygaičių seniūnijoje Trumpininkų kaime laukuose prie būdos grandine prirakinto šuns, turėjusio nubaidyti šernus iš bulvių lauko, istorija nesibaigia. Keturkojį savavališkai išsigabenusios ir globoti ėmusios Šilutės asociacijos „Gyvūnų užuovėja“ vadovei Andželikai Bajorinaitei gresia nemalonumai. Kokie – skaitykite šiame numeryje.

Netoli Skaudvilės, prie Karšuvos piliakalnių, grupelė jaunuolių atlieka archeologinius kasinėjimus. Įpusėjus antrajai savaitei nudžiugino radiniai.

Būna ir kitokių radinių, šiuolaikinių: į „Tauragės kurjerio“ redakciją penktadienį pristatytas nemenkas pluoštelis eurų. Apie rastus pinigus buvo pranešta viešojoje erdvėje. Ar atsiras jų savininkas?

Laikraštyje rasite ir sporto naujienų: iš Austrijoje vykusio Europos vandens motociklų čempionato tauragiškis Alvydas Vasiliauskas grįžo su medaliu, o tauragiškis futbolininkas Ernestas Šetkus  pasirašė sutartį su nauju klubu.

Kas vyksta Batakiuose, šalia evangelikų liuteronų bažnyčios? O kas šeštadienį Tauragės Martyno Mažvydo evangelikų liuteronų bažnyčioje sumainė aukso žiedus? Šios ir daug kitų naujienų – jau rytojaus numeryje.

Smagaus skaitymo!

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras