Antradienio „Tauragės kurjeryje“: 500 Tauragės vaikų laukia svajonių išpildymo (4)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-12-11 16:34

Aštuntus metus vykdomo projekto „Vaikų svajonės“ tikslas – padėti išpildyti sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajones, padrąsinti jomis tikėti. Šio projekto tinklalapyje paskelbta per 18 tūkstančių Lietuvos vaikų svajonių. Iš jų daugiau nei pusė tūkstančio – Tauragės vaikų. Pernai Tauragės socialiniai darbuotojai šiam projektui buvo pateikę 106-ių Tauragės vaikų svajones, šiemet prašymų išpildyti nepritekliuje gyvenančių vaikų svajones gerokai daugiau. Vaikai svajoja ne tik apie žaislus ar išmaniuosius telefonus. Ko dar jie trokšta? Sužinosite perskaitę šio numerio vedamąjį.

„Tauragės kurjeris“ šiemet kukliai atšventė 20-metį, redakcijoje darbuojasi 15 žmonių, mylinčių ir gerbiančių savo darbą. Taip jau yra mūsų profesijoje, kad už klaidas žurnalistas atsako, o štai politikas – ne. Pastaruoju metu vieno tarybos nario pradėtas pilti niekuo nepagrįstas purvas perpildė žurnalistų kantrybės taurę. Apie tai, ko siekiama tokiais komentarais ir kokių priemonių imsis redakcija, siekdama apginti savo gerą vardą, – „Redakcijos žodžio“ skiltyje.

Miestelėnų pasipiktinimas dėl neišbrendamų, pažliugusių ir duobėtų miesto gatvių nesiliauja – valdžiai baksnoja dar trijų miesto gatvių gyventojai. Kokių – sužinosite paskaitę šį laikraščio numerį.

Dar labiau nei miesto gyventojai gatvėmis, kuriose gyvena, pasipiktinę kaimų žmonės. Parodyti, kokiais keliais jiems kasdien tenka važiuoti, žurnalistus pakvietė Tauragės seniūnijos Juodpetrių sodų gyventojai.

Laikraštyje rasite straipsnį ir apie dar vieną daug diskusijų keliančią temą – nenumaldomai žemyn šliaužiančią Jūros krantinę. Kas ją remontuos ir kada?

Užtat baseino statybos, panašu, tuoj prasidės. Bent jau simboliškai. Lietuvos apeliacinis teismas gruodžio 7-ąją atmetė Klaipėdos bendrovės „Kongera“ skundą, kuriuo ji reikalavo panaikinti Tauragės rajono savivaldybės administracijos sprendimą dėl Tauragės baseino statybų Vytauto g. 141. Ryt planuojamas simbolinis statybų startas. Ką planuojama iškilmingai įbetonuoti į pastato pamatus?

Šiame laikraščio numeryje rasite informacijos apie tai, ar trečias kartas renkant lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ vadovą buvo sėkmingas, kokie dar nauji ar pakartotiniai konkursai į laisvas vadovų vietas ir savivaldybės įstaigose, ir pačioje savivaldybės administracijoje skelbiami.

Savo gyvenimo istoriją, į redakciją užsukęs užsiprenumeruoti laikraščio, papasakojo 99-uosius metus spalio 25-ąją pradėjęs tauragiškis Jonas Juraška. Koks gi jo ilgo gyvenimo receptas?

Praėjusią savaitę būta skaudžių nelaimių – kilus gaisrui mediniame name Eičių gyvenvietėje žuvo moteris, Tauragės Vytauto ir D.Poškos gatvių sankryžoje susidūrė automobiliai. Plačiau apie jas skaitykite šiame laikraščio numeryje.

Laikraštyje – ir visa šūsnis gerų naujienų: kaip sekmadienį Tauragės „Šaltinio“ progimnazijoje surengtose A.Radžiaus atminimo šachmatų taurės varžybose sekėsi tauragiškiams, kas tapo regiono bendrojo lavinimo mokyklų vaikinų ir merginų Kalėdinio tinklinio turnyro nugalėtojais, kas atstovavo mūsų miestui Kaune surengtame Lietuvos muzikos ir meno mokyklų XVIII styginių instrumentų festivalyje ARCO, ką pulkas Žygaičių gimnazijos mokinių su mokytojomis veikė Lietuvos Aukščiausiajame Teisme ir kt.

Smagaus skaitymo!

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras