Antradienio „Tauragės kurjeryje“: Ramzio žūties atgarsiai – kuo baigėsi kontrabandininkams?(0)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2017-04-24 16:35

Gegužę Tauragės rajono apylinkės teismas skelbs nuosprendį pasieniečių šunį Ramzį pernai rugsėjį nušovusiam Arvydui Komskiui. Tačiau visi pamiršo, kad tąkart, kai nuo medžiotojo kulkos krito bene geriausias tarnybinis pasieniečių šuo, pastarieji vaikėsi kontrabandininkus. Ar pagavo ir koks jų likimas šioje istorijoje – skaitykite antradienio vedamajame.

Penktadienį Tauragėje lankėsi Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. Vizito pas Tauragės „galvas“ išvakarėse savo feisbuko paskyroje premjeras kaip reikiant įgėlė liberalams. Pasak jo, geriau į duris tegu beldžiasi liūdesys negu teisėsauga. Tačiau susitikime su liberalu Sigitu Mičiuliu Vyriausybės vadovas apie liūdesį ir nesutarimus su jo partija nekalbėjo. Apie ką jiedu šnekučiavosi, sužinosite jau netrukus.

Apvogtos Tauragės daugiabutį renovuojančios bendrovės vadovas žodžių į vatą nevynioja. Žurnalistei jis rėžė, ką apie Tauragę mano: „Tauragė – vagių miestas“. Kokią žalą patyrė seniausiame Tauragės devynaukštyje darbus pradėjusi įmonė – antradienio laikraščio puslapiuose.

Tauragė gali didžiuotis – turime dar vieną čempionę. Aukso medalį iš Danijoje vykusio Europos čempionato parvežė kyokushin karatė sportininkė Daiva Kriščiūnienė. „Panašiai jaučiausi, kai gimė sūnus“, – „Tauragės kurjerio“ žurnalistei atviravo sportininkė. Nuoširdus ir visai nesportiškas pokalbis su čempione.

100 vaikų – tiek mažųjų šiemet nepateks į Tauragės lopšelius-darželius. Todėl politikai svarsto įvairiausias galimybes – priešmokyklinukus perkelti į mokyklas, remti verslą, kuris sumanytų, pavyzdžiui, daugiabutyje įkurti kelių vaikų darželio grupę, antram gyvenimui prikelti „Ereliuką“. Kuri idėja jums atrodo priimtiniausia?

Šios ir dar daugybė pastarųjų dienų aktualijų – kas savaitgalį „išdygo“ Tarailių gyvenvietėje, kada bus atidarytas šiuo metu remontuojamas jaunimo centras, kas ten vyks ir ar tikrai garsiajame „devynaukštyje prie stoties“ gyventi saugu, – jau antradienio numeryje. Be to, jūsų laukia ir pamėgtasis Tauragės krašto istorijos priedas „Taurragis“. Šįkart – autentiški vokiečių keliautojo, dailininko, menotyrininko Julijaus Dioringo prisiminimai apie XIX amžiaus Tauragę ir Skaudvilės miestelį. Kai kurie jo užrašyti liudijimai sukrečia.

Kad neprailgtų laukti šilumos, įdomaus skaitymo.  

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras