Antradienio „Tauragės kurjeryje“: Tauragės herbą keičia 15 000 eurų kainavęs malūnėlis(32)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2017-06-05 17:01

15 tūkstančių eurų – tiek mokesčių mokėtojams kainavo Tauragės valdančiųjų užmojis sukurti naujovišką Tauragės įvaizdį. Trys kaladėlės, vaizduojančios vėjo malūną arba laiptus, kaip kam patogiau. Meras Sigitas Mičiulis sako, kad šiuo įvaizdžiu vilios investuotojus ir turistus, ir skelbia Tauragę žaliausiu Lietuvos rajonu. Paskelbti paskelbė, tačiau ar kas atliko tokius tyrimus, neatskleidė. Tokį išlaidumą, kuris, beje, ilgus metus naudotą Tauragės herbą pastums į šalį, visuomenė jau spėjo įvertinti. Ar jis patinka visiems, skaitykite antradienio numeryje.

Politika veržiasi į mokyklas: mero ataskaitos dalijamos mokiniams. Norėtumėte už gerą mokymąsi gauti tokią dovaną – mero ir savivaldybės administracijos direktoriaus ataskaitą? Kai kurie mokiniai sako, kad jau geriau meras už aukštus pasiekimus po gerą knygą dovanotų, o ne savo atvaizdą. O štai Žalgirių gimnazijos direktorius įsitikinęs, kad ištransliuoti moksleiviams apie gerus valdžios darbus tiesiog būtina.

Už ką Tauragės klebonas Vytautas Gedvainis atsiprašė tikinčiųjų? Šie sako įsižeidę, nes vieną šeštadienį, atėję į mirusiems artimiesiems užpirktas mišias, pamatė visai kitokią – šventišką atmosferą. Tai kas gi atsitiko Tauragės katalikų bažnyčioje, – skaitykite jau netrukus.

Lietuvos „virusu“ užsikrėtę vokiečiai kitaip nebegali – vienąkart atvežę labdaros į Tauragę, gabena ją jau daugelį metų. Šįkart jie atvyko ne švęsti Tauragės miesto šventėje, skubėjo į Lauksargių senelių globos namus, kur gabeno neįgaliųjų krėslų, vaikštynių, slaugos priemonių, patalynės, vaistų ir kitų būtinų daiktų. Vokiečiai savo nuomonę išsako be skrupulų – Lietuva Europos Sąjungos mastu vis dar turtingesniųjų šalių paramos reikalinga valstybė.

Miesto šventės atgarsiai: prieš jūsų akis – savaitgalio renginių kaleidoskopas: parodos, koncertai, varžybos, spalvinga Bažnyčių gatvės mugė. Taigi malonaus skaitymo ir fotoreportažo žiūrinėjimo.

Šios ir kitos savaitgalio naujienos – kodėl iš vienos šeimos valstybės globon paimti du mažamečiai vaikai, ar viešai prekiauti kariuomenei skirtais sausais maisto daviniais – legalu, kokių dovanų Tauragės teismui įteikė vaikai ir kuo baigėsi miesto centre įsiplieskusios dviejų miesto mokyklų mokinių muštynės – jau artimiausiame „Tauragės kurjerio“ numeryje.

Įdomaus skaitymo!

Skaityti komentarus (32) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras