Antradienio „Tauragės kurjeryje“: ir rajono politikos viražai, ir tikros gyvenimo dramos(17)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-06-19 16:39

Liaudginų kaime gyvenančios daugiavaikės šeimos namuose – ir džiaugsmas, ir artėjančios tragedijos slogutis. Penkis vaikus auginančią tvarkingą šeimą užgriuvo negandos. Šeimos galva Darius laukia širdies transplantacijos, galvoje – auglys, medikai prognozuoja artėjantį insultą ir teigia, jog jo vyras gali neišgyventi. Mirčiai lipant ant kulnų vyras tarsi įgijo antrą pagreitį: užsimojo kuo greičiau įrengti namus savo šeimai. Deja, pajamų užtenka tik maistui. Kaip šiai šeimai galima padėti? 

Nuolat nesutariantys vietos politikai vakar visai susipriešino – socialdemokratai paliko tarybos posėdį ir paskelbus pertrauką ketino į jį nebegrįžti. Paskui vis dėlto apsigalvojo. Kokie visiems gyventojams svarbūs klausimai kelia tokias aistras – skaitykite rytojaus numeryje.

Gegužę Tauragės rajono savivaldybės tarybai patvirtinus naująją atliekų mokesčio skaičiavimo tvarką, Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis garsiai pareiškė šią tvarką artimiausiame posėdyje keisiąs. Esą tai, ką patvirtino taryba, – negalutinis ir gerai neapgalvotas sprendimas. Pareikšti pareiškė, tačiau pažadėtos naujosios, palankesnės gyventojams, tvarkos kaip nėra, taip nėra. „Tauragės kurjeris“ teiravosi, kodėl.

Šią savaitę duris užvėrė Tauragės miesto pramonės rajone veikusi baldų parduotuvė „Baldų sandėlis“. Kodėl baldų verslas grimzta į stagnaciją, skaitykite rubrikoje „Verslo alėja“. Ten pat – ir gera žinia: gali būti, kad jau rudenį, o gal kitąmet Bažnyčių gatvėje stovintį senąjį „Agavos“ įmonės pastatą keis naujas ir modernus.

Rubrikoje „O čia ar buvai?“ sužinosite, kodėl verta aplankyti Rekstukų kaimą ir jo atodangą.

Jovarų bendruomenė ir vėl sukvietė būrin sporto mėgėjus – šeštadienį Jūros pakrantėje įrengtoje aikštelėje surengta tradicine tapusi „Jovariada“.

Rasite ir daugiau sporto naujienų: sužinosite, kaip Tauragės energetikams sekėsi šeimų spartakiadoje, kiek medalių per savaitgalį pelnė Tauragės badmintonininkai.

 Laikraščio priede „Taurragis“ šįkart rasite net du pasakojimus apie įsimintiną Tauragei dieną – 1941-ųjų birželio 22-ąją: vienas – tai Alvydo Jancevičiaus išverstas eilinio rusų kareivio pasakojimas apie karo pradžią Tauragėje, kitas – vokiečių karininko prisiminimai, tiesa, vietomis primenantys fantastikos kūrinį.

Gero skaitymo!

Skaityti komentarus (17) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras