Antradienio „Tauragės kurjeryje“: nepastatytam baseinui jau ieškoma šeimininkų(6)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-12-18 17:45

Ką tik startavo savivaldybės baseino statybos – praėjusios savaitės pradžioje Vytauto g. 141, statybos aikštelėje, kurioje jau dirbo technika, į būsimo baseino pamatus įbetonuota kapsulė su laišku ateities kartoms, o rajono politikų galvose jau gimė naujas planas. Koks – sužinosite paskaitę „Tauragės kurjerio“ vedamąjį.

Savivaldybės sporto strategijos pristatymas visuomenei, kaip įvardijo šios srities atstovai, trečiadienį savivaldybės didžiojoje salėje labiau priminė bardakėlį, o ne konstruktyvią diskusiją. Kokia gi siūlomos naujosios sporto strategijos esmė, ar ją kuriant pagalvota apie vaikus? Apie tai skaitykite antradienio numeryje.

Kalėdos – ir darbe Kalėdos: šurmulys, šventinė nuotaika, o galbūt ir dovanų laukimas jaučiamas ne tik namuose, bet ir darbovietėse. Kurios Tauragės įmonės artėjant Kalėdoms organizuoja kalėdinius vakarėlius, bilietus į spektaklį ar koncertą, o kurios ketina išmokėti gana solidžias premijas? Sužinosite jau netrukus.

Laikraštyje rasite informacijos, koks ministras penktadienį lankėsi Tauragėje, kokie gyventojams aktualūs eismo pasikeitimai priimti Tauragės rajono savivaldybės Saugaus eismo komisijos posėdyje, kuo nepatenkinti Žygaičių seniūnijos Leikiškių kaimo gyventojai, už ką savivaldybėje apdovanoti vaikai.

Apdovanojimų teko ir suaugusiesiems. Kam ir už ką šventinio Tauragės savivaldybės Padėkos vakaro metu įteikti trys Garbės ženklai „Už nuopelnus Tauragės rajonui“ bei septynios simbolinės Tauro rago statulėlės, sužinosite paskaitę laikraštį.

Sužinosite, kiek biudžeto pinigėlių Tauragės rajono savivaldybės vadovai, savivaldybės tarybos nariai, savivaldybės administracijos darbuotojai per šiuos metus išleido komandiruotėms.

Pirmą kartą kalėdinę mugę neįprastoje aplinkoje, atnaujinto Vytauto g. 61 pastato rūsyje, tauragiškiams surengė susibūrę vietos verslininkai. Ar pirmasis blynas neprisvilo, ar tokia mugė kvies tauragiškius ir kitais metais – skaitykite jau netrukus.

Šeštadienį žiemiškoje migloje snūduriuojantys Pagėgiai pabudo nuo žąsų gagenimo. Prekystaliai tiesiog putojo gėrybėmis, stalai lūžo nuo sūrių, kalėdinių meduolių, pusmetrinio skersmens riestainių. Įdomu, kas gi ten vyko? Skaitykite laikraštį ir sužinosite.

Šiame laikraščio numeryje – paskutinis šiemet daugelio pamėgtas priedas apie istoriją ir kultūrą „Taurragis“, o jame – per tris numerius spausdinto išsamaus Edmundo Mažrimo straipsnio „Kooperacija Tauragės krašte“ pabaiga: kaip tarpukariu būdavo švenčiama Kooperacijos diena ir kas liko iš kooperacijos judėjimo po sovietų okupacijos. O paskaitę Alvido Jancevičiaus straipsnį sužinosite, kokių filmų apie mūsų miestą yra sukurta ir kokių istorinių veikalų išleista.

Šiame laikraščio numeryje skelbiamos 2017 metų Tauragės sporto apdovanojimų nominacijos.

Kviečiame balsuoti renkant geriausius Tauragės sportininkus ir gero skaitymo!

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras