Antradienio „Tauragės kurjeryje“: siūloma stabdyti „Ereliuko“ privatizavimo procedūras(19)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2017-06-26 16:32

Politikai suka galvas, kur dėti į darželius netelpančius vaikus. Šiemet tokios galimybės neturės eilėje laukiantys per 100 mažųjų tauragiškių. Vienintelis išrinktųjų sprendimas – kompensuoti dalį išlaidų privatiems vaikų darželiams, tačiau tokių Tauragėje dar nėra ir niekas net nesidomi tokia galimybe. Todėl kai kurie politikai siūlo skubiai stabdyti buvusio vaikų darželio „Ereliukas“ privatizavimo procedūras, teigdami, kad tipinį pastatą darželiui turime, jo parduoti nepavyksta ir kas gali paneigti, kad laukiama, jog objekto kaina sumažėtų dar labiau?

Ar Tauragėje liks vietos turgeliui? „Dunokų“ privatizacija gali pakeisti smulkiųjų Tauragės prekeivių likimą. Turgelis Dariaus ir Girėno gatvėje naujiesiems įmonės savininkams vargu ar bus reikalingas. Galbūt smulkiuosius prekeivius priglaustų kas nors kitas? Deja, verslininkai atviri – turgaus verslo idėja naudos tikrai neatneš, išnuomoti viešąsias prekybines erdves labiau apsimoka stambiesiems prekybininkams.

Perkate namuose gamintą maistą? Būkite atsargūs, jo gamintojai greičiausiai neturi leidimo verstis tokia veikla. Feisbuke pilna skelbimų, kad bet kokiai jūsų šeimos šventei gaminami užkandžiai, tortai, pyragai ir kitokie gardumynai. Tačiau Tauragės apskrities maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai sako, kad retas kuris tokius užkandžius siūlantis žmogus turi leidimą verstis prekyba savo pagamintais maisto produktais.

Ar gali būti, kad vidury dienos kas nors vogtų senas plyteles prie renovuojamo mokyklos pastato? Tokį signalą gavo „Tauragės kurjerio“ žurnalistai. Mokyklos aplinką tvarkančios bendrovės direktorius ginasi – tai ne vagystė, mokytoja paprašė keleto plytelių, tai ir atidavė.

Vilniuje gyvenančius tauragiškius būrin buria sostinėje jūros gėrybių restoraną atidarę verslininkai Ingrida ir Renatas Vainiai. Prieš keletą dienų įvyko pirmasis neoficialaus Vilniaus tauragiškių susitikimas. Jo įspūdžiai, kas kraštiečius linksmino ir kas atvyko – antradienio „Tauragės kurjeryje“.

Šios ir dar daugybė savaitgalio naujienų – koks atlyginimas bus mokamas pasiryžusiems tapti laikinaisiais globėjais, ar politikai atleido nuo mokesčio savo kolegų valdomą bendrovę „Švytis“, kodėl policijos komisariatui trūksta pareigūnų ir su kuo penktadienį atsisveikino Tauragės krašto muziejus – jau antradienio numeryje.

Įdomaus skaitymo!

Skaityti komentarus (19) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras