Antradienio, balandžio 16-osios, „Tauragės kurjeryje“: „Bremenos“ vadovas buvo uždarytas į areštinę?(13)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-04-15 14:17

Konfliktas „Boulinge“: „Bremenos“ vadovas neigia jame dalyvavęs. Redakciją pasiekė žinia, kad už netinkamą elgesį viešoje vietoje policijos areštinėn buvo patekęs bendrovės „Bremena“ vadovas, Tauragės mero Sigito Mičiulio sūnus Šarūnas Mičiulis. Esą jis ir keletas kitų vyrų kavinėje sukėlė konfliktą. Policijos pateikiama informacija ir Š.Mičiulio paaiškinimas – antradienio laikraščio puslapiuose.

Tauragės butų ūkio pardavimas nutrūko – „Šilutės būstas“ bendrovės nebeperka. Pirminiais duomenimis, Tauragės butų ūkio akcijų pardavimo aukcioną laimėjusiam „Šilutės būstui“ Lietuvos bankas neišdavė leidimo akcijoms įsigyti. Išsamiau skaitykite antradienio numeryje.

Keturioliktojo garbės ambasadoriaus vardą patikės išeivijos kunigui Egidijui Arnašiui. Antradienio posėdyje savivaldybės taryba svarstys, ar garbės ambasadoriaus vardą suteikti šiam garbiam tauragiškiui. Apie simbolišką sprendimą didžiąją Velykų savaitę ir kunigo E.Arnašiaus įžvalgas apie emigraciją skaitykite jau netrukus.

Šviesoforo įrengimo pavojingoje sankryžoje reikalai pajudėjo. Tauragės savivaldybė skelbia perkanti Tauragės miesto Bernotiškės ir Veterinarijos gatvių sankryžos kapitalinio remonto darbus. Kada jie bus atlikti, sužinosite jau netrukus.

Abejonės – dėl kandidato į savivaldybės administracijos direktoriaus postą. Ar tikrai liberalas Modestas Petraitis sės į vieną svarbiausių „baltųjų rūmų“ kėdę, paaiškės tik po keleto mėnesių. Mat Vyriausioji tarnybinės etikos komisija vis dar aiškinasi, ar šis politikas nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatas. Įstatymą pažeidę asmenys į vadovaujančius postus valstybės tarnyboje negali būti skiriami.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kas sudaužė informacinius stendus Tauragės mieste, kaip politikai paskirstys keliams asfaltuoti ir prižiūrėti skirtas lėšas, kokią baudą teks mokėti ūkininkui, suarusiam botaninio draustinio žemę ir kokios Tauragę garsinančios mažosios žvaigždutės vieną po kitos namo į Pagramantį parsiveža didžiulius laimėjimus.

Ačiū, kad skaitote!

Skaityti komentarus (13) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras