Antradienio, birželio 11-osios, „Tauragės kurjeryje“: ar gyvenimas Tauragėje tikrai gerėja?(26)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-06-10 14:44

130 tūkstančių Eur – tiek per pastaruosius tris mėnesius, tai yra antrąjį šių metų ketvirtį, nors jis dar net nesibaigė, Tauragės rajono savivaldybė sutaupė iš socialinių pašalpų fondo. Šios lėšos paskirstytos kitoms rajono reikmėms. Tačiau kodėl kiekvieną ketvirtį taip: ar pašalpų gavėjų mažėja, galbūt žmonės gyvena geriau ir paramos jiems nebereikia, o gal pašalpos tokios menkos, kad dėl to jų atlieka? Valdantieji sako – dėl investicijų Tauragėje kuriamos naujos darbo vietos, žmonės gyvenantys sočiau, o štai opozicija tuo labai abejoja. Kaip yra iš tikrųjų, aiškinasi „Tauragės kurjeris“.

„Alio, talentai!“ – unikalus Skaudvilėje kiekvieną vasarą vykstantis festivalis, rengti pradėtas prieš 32-ejus metus. Kokie kolektyvai į Skaudvilę sulėkė šįmet ir kodėl skaudviliškiai atostogų laiką skaičiuoja būtent nuo šio festivalio, jei jame nebuvote, sužinosite jau netrukus.

Suformuotos trys svarbiausios savivaldybės komisijos – į vieną jų sukrito beveik vien moterys, į kitą – vieni vyrai. Gerai tai ar blogai, tačiau naująsias komisijas formuodami tarybos nariai mėtė dviprasmiškas replikas – esą etikos dalykais artimiausius ketverius metus rūpinsis moterys, o turtą „parceliuos“ vyrai. Apie šių bei kitų komisijų ir komitetų sudėtis skaitykite antradienio numeryje.

Kokios Tauragei reikėtų arenos, važiavo pasmalsauti kitur. Meras Dovydas Kaminskas ir savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis suka galvas, kaip turėtų atrodyti Tauragėje statyti planuojama sporto arena. Jos projektas jau kuriamas, o rajono vadovai pasižvalgyti, kaip atrodo panašios arenos, prieš keletą dienų vyko į Kelmę ir Palangą. Ką ten pamatė, atskleisime jau netrukus.

Atgimimo aikštėje iškilmingai įjungtas šviečiantis ir grojantis fontanas kelia tikras aistras: tauragiškiai teiraujasi – kodėl jis veikia ne nuolat, kam gi tos šviesos, jei fontanas išjungiamas dar nesutemus, kada bus galima užsisakyti fontano muziką? Į šiuos ir kitus klausimus atsako miesto seniūnija. Skaitykite antradienio numeryje.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kokius namus statyti Tauragėje planuoja Adakavo socialinių paslaugų namai, ar sunku pradėti baidarių nuomos verslą, kuo baigėsi Tauragės ligoninės direktoriaus Liutauro Indriuškos ir policijos pareigūnų ginčas bei kaip vasarą pasitiko sijonuotos moterys – jau keliauja į jūsų pašto dėžutes.

Gražios ir įdomios savaitės Jums linki „Tauragės kurjerio“ redakcija!

Skaityti komentarus (26) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras