Antradienio, gegužės 22-osios, „Tauragės kurjeryje“: ginčai dėl darželio, kuris dar neįrengtas (7)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-05-21 16:22

Pagaliau rajono valdžios atstovai pripažino, kad situacija su vietomis darželiuose primena bėdą – vietų katastrofiškai trūksta. Kad ir kaip dėliotų planus, be papildomų grupių išsiversti nepavyks. Atsisakyta minties nuomoti ar pirkti modulines grupes ir vėl svarstoma atkurti darželį Tauruose. Nors idėjai tik pritarta, dvi ugdymo įstaigos pradėjo peštis dėl to, prie kurios galėtų būti prijungtos darželio grupės, nes kur vaikas, ten ir pinigai...  

Batakių seniūnijos gyventojai jau seniai laukia, kada bus išasfaltuotas kelias nuo Batakių iki Gryblaukio. Darbai dar pernai turėjo būti baigti, tačiau net nepradėti. Kodėl, aiškinosi „Tauragės kurjerio“ žurnalistai.

Kol savivaldybės Saugaus eismo komisija suka galvas, kaip užtikrinti saugumą avaringose miesto  sankryžose, vienoje jų – J.Tumo-Vaižganto ir M.Mažvydo sankirtoje – pirmadienį vėl susidūrė automobiliai. Ką nusprendė komisija, skaitykite laikraščio numeryje.

Tauragės garbės piliečių vardai suteikti dviem kraštą garsinančioms asmenybėms – istorijos žinovui Edmundui Mažrimui ir solistui Liudui Mikalauskui. Kada vyks apdovanojimų ceremonija ir kada galėsite pasveikinti kraštiečius, sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“. 

Artėja vasara – vestuvių, krikštynų ir kitų švenčių metas. Užsisakantiems kaimo turizmo sodybą kyla klausimų apie maitinimo paslaugas. Kurios kaimo turizmo sodybos turi teisę teikti maitinimo paslaugas? Į klausimą atsakė maisto ir veterinarijos tarnybos atstovė.

Šiame numeryje rasite du priedus. Viename jų susipažinsite su Tauragės metų knygos rinkimų nugalėtoja Julijona Popendikiene, o „Taurragyje“ – Alvido Jančevičiaus publikacija „Tai, kas negirdėta apie Tauragę“, ir ekskursijos po gimtąjį miestą bei Muziejų nakties Tauragėje atgarsiai.

Taip pat skaitykite apie naujus Tauragėje įsikūrusios „Egersund Net“ įmonės savininkus, brolių Justo ir Juliaus sporto pergales, Gatvės muzikos dienos atgarsius ir kt.

Įdomaus skaitymo!

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras