Antradienio, gegužės 28-osios, „Tauragės kurjeryje“: į Tauragę nusidrieks baikerių vilkstinės(15)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-05-27 14:14

20-metį švenčiantis vietos baikerių klubas „Twins Forever MC“ iš Tauragės rajono savivaldybės gavo 2000 eurų dovaną – juos panaudos koncertui, kuris vyks birželio 1-ąją prie baikerių klubo Tauruose, organizuoti. Dar 2000 eurų savivaldybė šiam klubui atseikėjo prizui už ištaigingiausiai paruoštą motociklą įteikti. Motociklų paroda įtraukta į miesto šventės programą. Tokia solidi valdžios parama baikeriams sukėlė klausimų, ar nebuvo pažeisti viešieji ir privatūs interesai, mat mero Dovydo Kaminsko draugės tėvas – aktyvus „Twins Forever MC“ klubo narys.

To dar nebuvo – „Šaltinio“ progimnazijos moksleiviai surengė streiką. Tokiu būdu mokiniai iškėlė savo reikalavimus: kad klasėse būtų po kondicionierių, priešingu atveju birželio mėnesį pamokos privalo būti sutrumpintos arba jų visai nebūti. Mokymo įstaigos vadovė Jūratė Lazdauskienė sako, kad į progimnazijos kiemą protestuoti susirinkę mokiniai pažeidė daug taisyklių, nors pripažįsta, kad jei pati šiltą dieną užsidaro kabineto duris, atsiduria kaip kankinimo kameroje. Apie tai jau ryt.

Perskaitę laikraštį sužinosite, kokie nauji konteineriai pastatyti atliekų surinkimo aikštelėse mieste ir su kokiomis problemomis susiduria atliekas rūšiuojantys kaimų gyventojai.

„Tauragės kurjerio“ žurnalistė lankėsi dviejose gražiose šventėse: 25-ąjį jubiliejų švenčiančiuose Lauksargių globos namuose ir Tauragės rajono neįgaliųjų draugijoje, kur veiklos penkmetį mini meno terapijos būrelis.

Ką tauragiškiai „linksniuoja“ socialiame tinkle „Facebook“? Ant bangos – atostogų temos: malonumai ir nemalonumai. Apie tai straipsnyje „Nereikšmingas nesusipratimas ar nemeilė lietuviams?“

Perskaitę antradieninį laikraščio numerį sužinosite, iki kada atidėta Skaudvilės krašto muziejaus atidarymo šventė ir kokius apdovanojimus pelnė Tauragei atstovavę šokėjai.

Skaityti komentarus (15) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras