Antradienio, gegužės 8-osios, „Tauragės kurjeryje“: gatvė į pliažą – greičiau nei greitai(13)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-05-07 17:06

Ilgai laukti nereikėjo – savivaldybė skelbia Tvenkinių gatvės, vedančios į privatų „Liberty beach“ pliažą, kapitalinio remonto darbų konkursą. Pernai lapkritį savivaldybės taryba palaimino pinigų iš biudžeto skyrimą šiai gatvei suformuoti ir asfaltuoti, ir vos po kelių mėnesių darbai pajudėjo. Toks politikų sprendimas pernai rudenį sukiršino visuomenę, žmonių teigimu, remonto labiau reikia kitoms, strateginėms, miesto ir kaimų gatvėms, o ne tai, kurioje niekas negyvena. Juolab, kad kapitalinio remonto jau ketverius metus nesulaukia į prarają nugarmėjusi Meilės alėja

Atidaryti grupinio gyvenimo namai: Tauragė – viena pirmųjų šalyje. Tauragės miesto Marių gatvėje dešimčiai Adakavo globos namų gyventojų nupirktas ir įrengtas gyvenamasis namas. Jame šie žmonės ne tik gyvens, bet ir patys tvarkysis buitį, prižiūrės aplinką. Apie šį projektą, namų atidarymo iškilmes skaitykite antradienio numeryje.

Pelno-nuostolio ataskaitas vietos politikams pristatė visų penkių savivaldybės kontroliuojamų uždarųjų akcinių bendrovių direktoriai. Visos šios įmonės, išskyrus vieną – „Tauragės vandenis“, įskaitant ir dvi privatizuojamas, 2017 metus baigė pelningai. Kiek kas uždirbo, sužinosite jau netrukus.

„Ąžuoliuko“ bendruomenė pradėjo daržininkystės pamokas naujame šiltnamyje. Akcija „Sodinčius“ darželinukams įteikė puikią dovaną – naujutėlaitį šiltnamį. Artėjant savaitgaliui mažieji jame jau darbavosi – sodino pomidorų daigus. Apie sveikatą puoselėjantį darželį skaitykite rytojaus numeryje.

Apvogta turgaus prekeivė reikalauja atlyginti nuostolius. Prieš keletą dienų Tauragės rajono apylinkės teismas atvertė baudžiamąją bylą, kurioje stambia vagyste kaltinamas dvidešimtmetis jaunuolis. Nugvelbtų papuošalų vertė viršija 8000 eurų. Išsamiau skaitykite jau netrukus.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kiek idėjų pateikta Tauragės miesto riboženklių atnaujinimo konkursui, kodėl teismas atmetė verslininko Šarūno Pauliko skundą, kokie renginiai miestiečių laukia Europos dieną ir kas ketvirtadienį vyko Jono Viktoro Kalvano parke, – jau pakeliui į jūsų pašto dėžutes.

Įdomaus skaitymo ir šviesios darbo savaitės!

Skaityti komentarus (13) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras