Antradienio, gruodžio 5-osios, „Tauragės kurjeryje“: užsimanė didesnės algos – už kokius nuopelnus?(23)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-12-04 16:32

Vos kojas naujoje darbovietėje apšilti spėjęs Tauragės ligoninės direktorius Liutauras Indriuška rajono vadovybės prašo pakelti jam atlyginimą. Ir ne bent kaip – atgaline data. 40 procentų priedą prie algos L.Indriuška reikalauja mokėti jam nuo pirmosios jo darbo dienos – rugsėjo 4-osios. Už kokius nuopelnus ligoninės vadovas nusipelnė didesnės algos ir kaip jis ketina pasiekti „pelningo įstaigos veikimo“?

Penktadienį Tauragės rajono mero komandoje pradėjo dirbti naujas jaunas žmogus – motinystės atostogų išėjusią mero patarėją Šarūnę Stasytienę pakeitė 24-erių Artūras Fetingis. Kokius mokslus yra krimtęs šis vyras, už ką bus atsakingas ir kuriai partijai priklauso, sužinosite jau netrukus. 

Tauragės rajono apylinkės teismo pastate sukiojasi statybininkai. Ką jie veikia, galbūt tai susiję su Lietuvos teismų reorganizavimo reforma, kurią įgyvendinus teisme prireiks naujų darbo vietų?

Aistros dėl žvyruotų ir duobėtų miesto gatvių ir daugiabučių kiemų nerimsta. Į žurnalistus vienas po kito kreipiasi duobėtose gatvėse gyvenantys ir po balas daugiabučių kiemuose braidantys tauragiškiai. Kada gi pagaliau jie sulauks žadėtų remontų? Apie tai skaitykite šiame laikraščio numeryje.

Jaunimo namai Tauragės Vytauto g. 139 jau renovuoti ir rajono tarybos sprendimu lapkričio pabaigoje panaudos pagrindais perduoti Tauragės jaunimo ir jaunimo organizacijų sąjungai „Tauragės apskritasis stalas“. Nors oficialaus Jaunimo namų atidarymo dar nebuvo, pirmojo aukšto sienos jau ima pelyti.

Nedžiugina vaizdas ir Jūros upės krante, šalia pėsčiųjų tilto, Butkelių pusėje. Čia pasidarbavo bebrai, nebevengiantys ne tik nedidelių gyvenviečių, bet ir miestų. Ar tikrai daug bebrų yra gerai – klausia šį vaizdą užfiksavęs Aleksandras Naryškinas.

Tauragės apylinkės teismo už tai, kad esą vairavo neblaivus, metų pradžioje nuteistas tauragiškis Ditrichas Vidra išteisintas Lietuvos Aukščiausiajame Teisme. Istorija, kaip atsisakęs blaivumą tikrintis vyras nenuleido rankų ir įrodė savo tiesą, skaitykite šiame numeryje.

Tauragės rajono Šikšnių kaime gyvenanti Antanina Augienė – beveik Lietuvos valstybės vienmetė. Vakar jai sukako 100 metų. Ši moteris šiuo metu yra vienintelė mūsų rajone, sulaukusi tokio amžiaus.

80-metį šiemet atšventęs muzikantas, muzikos pedagogas ir auksinių rankų meistras Alfonsas Sadauskas pažįstamas daugeliui tauragiškių, o iš savo mokinių, nemažai pasiekusių muzikos pasaulyje, galėtų suburti visą orkestrą. Ir dabar jis groja orkestre, remontuoja bei derina instrumentus ir juokauja, kad sveikatos jam davė Dievas, o užgrūdino ją... Stalinas. Kas suteikia jam energijos ir gyvenimo džiaugsmo?

Gero skaitymo!

Skaityti komentarus (23) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras

SKAITOMIAUSI