Antradienio, kovo 12-osios, „Tauragės kurjeryje“: kol raštai „vaikšto“, darbininkai laukia(1)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-03-11 15:06

Daugiabučių renovacija veja viena kitą – miestas gražėja, tačiau 20 metų už atnaujintų namų darbus mokėsiantys jų gyventojai stveriasi už galvų: darbai vos baigėsi, o namai jau byra. Negana to, vienas po kito nulakstę ir grėsmingai besilaikantys balkonų stogeliai nei renovacijos užsakovams, nei namų administratoriui nerūpi. Pagalbos žmonės kreipėsi prieš mėnesį – tie, kam priklauso rūpintis, vieni kitiems siuntinėja raštus. Skaitykite antradienį.

Varžybos dėl pirmokų: vienos mokyklos džiūgauja, kitos gyvena tik viltimi. Jau šį pavasarį savivaldybės administracija spręs, kurioms mokykloms išlikti, o kurias naikinti. Prasidėjus pirmokų registracijai, ypač sunerimo kaimų mokymo įstaigos: naujuosius mokinius skaičiuoja vienetais. Mokyklų vadovai viltingai dairosi į Angliją ir tikisi, kad po breksito iš ten grįš nors kelios šeimos. Mokyklų išlikimo klausimas – jau antradienio numeryje.

„Man tik devyniasdešimt!“ – sveikinamas garbingo jubiliejaus proga sako Tauragės garbės pilietis, menininkas grafikas Alfonsas Čepauskas. Neįtikėtina, kad itin garbaus amžiaus kūrėjas sėda į autobusą ir atidaryti naujos savo darbų parodos atlekia į Tauragę. Vos kelioms valandoms. Pokalbis su juo – jau netrukus.

Jei daugiabučių kiemai priklauso valstybei, kodėl šių namų gyventojai turi juos valyti ir už šią paslaugą mokėti? – klausia daugiabučiuose gyvenantys žmonės. „Tauragės kurjeris“ domisi, kam priklauso žemė po Tauragės miesto daugiabučiais ir kodėl gyventojai turi ja rūpintis. Išaiškėjo įdomi situacija. Skaitykite jau netrukus.

Dauglaukio trynukai įsitikinę: jų širdelės padalytos į tris dalis. Birutė, Vytautas ir Kęstutis – kovo 2-ąją Dauglaukio kaime gimę ir užaugę trynukai atšventė keturiasdešimtmetį. Šiandien su 80-metį pasitinkančia mama Salomėja Dauglaukyje gyvena tik Vytautas, brolis ir sesuo savo gyvenimus kuria Anglijoje. Kaip Salomėjai prieš 40 metų sekėsi auginti tris vaikučius, kas jai padėjo ir kaip šeima gyvena šiandien? Šiltas pasakojimas – jau rytojaus numeryje.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kiek vietų atsilaisvino Tauragės rajono darželiuose, ar artimiausiais metais bus remontuojama duobėta Gedimino gatvė, kiek socialinių būstų ir už kiek tikisi nupirkti savivaldybė ir kurie kūrybingiausieji moksleiviai pateko į liaudies konkursinės parodos „Sidabro vainikėlis“ regioninį turą, – jau keliauja iš spaustuvės.

Gražios Kovo 11-osios ir visos savaitės Jums linki „Tauragės kurjerio“ redakcija.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras