Antradienio, kovo 13-osios, „Tauragės kurjeryje“: kodėl kartojasi Skaudvilės gimnazijos kamino istorija?(12)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-03-12 16:04

Skaudvilės gimnazijos kaminas vėl plūsta juodais dūmais, o aplinkiniai gyventojai šaukiasi pagalbos. Ant kojų sukelti aplinkosaugininkai ir ugniagesiai, pradėti tyrimai. Mokyklos direktorius atvirauja, kad klasėse ne visada galima atidaryti langus, Skaudvilės seniūnas „nusiplauna rankas“, mat gyvena ne toje miestelio pusėje ir jokių dūmų nemato, o mokyklą šildančios bendrovės „Bremena“ direktorius Šarūnas Mičiulis kalba mįslėmis. Kas atsitiko Skaudvilėje, sužinosite atsivertę antradienio laikraštį. 

Pinigų savivaldybės prašo ir privačios krepšinio mokyklos „Tauragės žaibas“ vadovas, treneris Ovidijus Ežerskis. Jis įsitikinęs, kad neformaliojo švietimo sistemoje turi būti įvestas mokinio krepšelis, kuris keliautų paskui vaiką. Pasak O.Ežerskio, šiai mokyklai išgyventi reikėtų papildomų 33 tūkst. Eur. Ar būtų teisinga, jei privati mokykla būtų finansuojama iš biudžeto?

Modernizuotame daugiabutyje kūrens krosnis? Prieš keletą dienų startavo dar vieno Tauragės daugiabučio – šįkart Tauragės dvaro 34 renovacija. Tačiau jau prasidėjus darbams gyventojai susizgribo, kad jų name nebus įvestas centrinis šildymas ir jie, kaip ir iki šiol, savo butus šildys malkomis kiekvienas atskirai. Ar įmanoma sustabdyti prasidėjusius darbus?

Partijų gretos Tauragėje – nuo vos kelių dešimčių iki šimtų. Du kartus per metus – iki spalio 1-osios ir iki kovo 1 dienos, visos Lietuvoje registruotos politinės partijos Teisingumo ministerijai privalo pranešti savo narių skaičių. Ministerijos skaičiavimais, politinė veikla pastaraisiais metais auga. O kaip Tauragėje? Redakcija domisi – gausėja ar traukiasi partijų skyriai. Atsakymai – jau antradienio numeryje.

Šuns gelbėjimo istorijoje, sukrėtusioje visą Lietuvą, taškas dar nepadėtas. Tauragės apylinkės teismas, nors buvo planavęs jau praėjusią savaitę skelbti nutartį gyvūnų globėjos Andželikos Bajorinaitės byloje, nutarė atnaujinti įrodymų tyrimą. Primename, kad šeimininkų apleistas šuo buvo aptiktas Trumpininkų kaime pririštas prie medinės dėžės. Gyvūno misija turėjo būti bulvių lauko saugojimas nuo šernų.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kodėl, pasak istoriko Vytenio Almonaičio, penktadienį visuomenei pristačiusio naują kelionių po Tauragės krašto vadovą, mes labiau turėtume didžiuotis savo kraštu, kaip Tauragės vardą garsina vienuolikmetė lenktynininkė Raminta Jankauskaitė, kur Tauragėje duris atvėrė dar viena picerija ir kokią parodą apžiūrėti galite Tauragės bibliotekoje – jau pakeliui iš spaustuvės.

Darbingos savaitės ir įdomaus skaitymo!

Skaityti komentarus (12) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras