Antradienio, kovo 19-osios, „Tauragės kurjeryje“: kiaulės metai liberalams kiaulės nepakišo(44)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-03-18 14:10

Kiaulės metai liberalams dosnūs – nors pačiai partijai rinkėjai buvo negailestingi ir naujosios kadencijos savivaldybės taryboje leido turėti šešis narius vietoj dabartinių aštuonių, mero rinkimuose Liberalų sąjūdžio kandidatui Dovydui Kaminskui šypsojosi sėkmė. Fejerverkai, ovacijos ir laimėtojo mėtymas į orą – taip savo pergalę sekmadienio vakarą šventė valdantieji. Apie mero rinkimų antrąjį turą, politikų sėkmes ir ašaras bei laukiančias svarbiausių postų dalybas skaitykite jau netrukus.

Didžiule sėkme savaitgalį džiaugėsi ir kultūros puoselėtojai – Tauragės bandonininkams ir jų skleidžiamoms tradicijoms suteiktas nematerialaus kultūros paveldo statusas. Bandonininkų ansamblis Tauragėje – bene vienintelis toks Lietuvoje. Apdovanojimai surengti Vilniaus Rotušėje. Skaitykite antradienio numeryje.

Kandidatas į merus supykdė turgelio prekeivius. Išgirdę tuomet dar kandidato į Tauragės merus Dovydo Kaminsko mestą frazę, kad turgelyje Dariaus ir Girėno gatvėje kioskai pastatyti nelegaliai, šioje prekyvietėje dirbantys žmonės pasipiktino – visi kioskai leidimus turi ir prekeiviai mokesčius moka. Kodėl dabar jau išrinktasis meras įsitikinęs, kad turgelyje jie nelegalūs? Atsakymas jau rytojaus numeryje.

Kada prisieks naujoji Tauragės rajono savivaldybės taryba, dar tiksliai neaišku. Tačiau jau spėjo pasklisti kalbos, kad dar nė nepradėję dirbti mandatų kai kurie juos iškovoję politikai gali atsisakyti. „Tauragės kurjeris“ domisi, kaip atrodys naujosios sudėties taryba ir kas iš jos gali trauktis. Šios naujienos – jau pakeliui iš spaustuvės.

Pavasaris – medžių genėjimo metas. Ypač stipriai jie apipjaustyti Žalgirių mikrorajone. Tokio medžių sužalojimo šio mikrorajono gyventojai teigia dar nematę. Antradienio numeryje – ne tik žmonių priekaištai, bet ir jų atsiųstos nuotraukos.

Šios ir kitos pastarųjų itin karštų dienų naujienos – kas vadovaus Valstybinių miškų urėdijos Tauragės regioniniam padaliniui, į kokias šalis iškeliauja gausi Tauragės bitininko Rimo Zdaniausko pagaminta bitininkystės produkcija, kokia bausmė gresia mišką pernai padeginėjusiam vyrui ir kokių pažeidimų užfiksuota rinkimų dienomis, – jau greit pasieks jūsų pašto dėžutes.

Gražios ir darbingos savaitės!

Skaityti komentarus (44) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras