Antradienio, kovo 26-osios, „Tauragės kurjeryje“: kodėl kainų lenktynėse nutylima vandens kainos vieta? (5)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-03-25 14:24

Šilumos kainų lenktynės pastaraisiais metais Tauragėje kelia tikrą euforiją. Tauragės šilumininkai iš tiesų turi pagrindo džiūgauti – jų miestui tiekiamos šilumos kaina jau antrą mėnesį nekrenta iš vienos aukščiausių pozicijų kainų lenktynių lentelėje. Tačiau kodėl valdantieji nutyli, kad vandens kaina Tauragėje palyginti su kitomis savivaldybėmis vos 49-toje vietoje? Skaitykite antradienio vedamajame.

Žalgirių gimnazijos mokytojai boikotuoja anglų kalbos egzaminą – ši žinia pranešta kadenciją baigiančiai Tauragės rajono savivaldybės tarybai. Šios gimnazijos direktorius Jonas Jatautas teigia neadvokataujantis savo mokytojams, tačiau priversti juos dirbti jiems nepriklausantį darbą negali. Kodėl pedagogai ryžosi tokiam žingsniui, sužinosite jau netrukus.

Teismas nepasigailėjo Tauragės savivaldybės Priešgaisrinės tarnybos vadovo Roberto Masolo. Vyras dar pernai rudenį apskundė policijos pareigūnų jam surašytą protokolą dėl to, kad kitą automobilį lenkė neleistinoje vietoje. Už šį prasižengimą ugniagesių vadas neteko teisės vairuoti. Ką šiuo klausimu mano teismas ir ar tikrai R.Masolas važinės dviračiu, skaitykite antradienio numeryje.

Tauragėje viešėjusio natūropato Tomo Vilūno paskaita jo patarimų pasiklausyti priviliojo daugybę miestelėnų. Garsus natūropatas atskleidžia penkis būdus, kaip nuo mirtinų ligų sveikatą apsaugoti natūraliomis priemonėmis. Visi jo patarimai – antradienio laikraščio puslapiuose.

Tauragės miestą ir šiemet puoš Aukštupiuose užaugintos gėlės. 11 arų užimantys šiltnamiai, juose dešimtimis tūkstančių auginami įvairiausių gėlių daigai. Šis verslas Vitalijai ir Sauliui Steponaičiams – jų kasdienis palydovas, varginantis, sunkus, tačiau ir labai malonus darbas. Kaip jiems sekasi, kur galima įsigyti nepakartojamų sodinukų ir kokiais augalais aukštupiečiai ir šiemet puoš Tauragę, – jau netrukus. 

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kokį verslą Tauragėje įkūrė daugelį metų Ispanijoje gyvenusi Simona, kur apžiūrėti galite įspūdingus vos dešimtmetės keramikės Nedos darbus, į kokius karštus įvykius savaitgalį skubėjo gelbėjimo tarnybos ir kokie Tauragėje gaminami ekologiški skanėstai pristatyti pilyje, – jau keliauja į jūsų pašto dėžutes.

Darbingos savaitės jums linki „Tauragės kurjeris“.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras