Antradienio, kovo 5-osios, „Tauragės kurjeryje“: mero balsas bus lemiamas(83)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-03-04 14:34

Tauragė tarė savo žodį – į lemiamą mūšį už mero postą kautis siunčia socialdemokratą Darių Petrošių ir liberalą Dovydą Kaminską. Preliminariais duomenimis, kiek pakoreguota Tauragės rajono savivaldybės tarybos sudėtis. Kas į ją patenka, sužinosite atsivertę rytojaus „Tauragės kurjerį“ ir kodėl mero balsas bus lemiamas? Skaitykite jau netrukus.

Prireikė medikų pagalbos savaitgalį? Ji ne visada nemokama – nuvykus į ligoninės Skubiosios pagalbos skyrių, gali tekti traukti piniginę. Taip atsitiko jaunam tauragiškiui, kuriam sekmadienį staiga pasidarė bloga – ėmė durti krūtinę ir tirpti ranka. Kodėl už mediko apžiūrą vyrui teko susimokėti, – sužinosite atsivertę antradienio laikraštį.

Stabdomi pilies renovacijos dabai. Galima džiaugtis, kad renovuodami miesto simbolį darbininkai aptiko kai ką neįprasto. Ką, atskleisime antradienio numeryje. Tačiau dėl to pilies remonto darbai užtruks. Ką statybininkai rado pilyje ir kodėl šis objektas perduodamas ekspertams, – jau pakeliui iš spaustuvės.

Kodėl už butų ūkį savivaldybei dar nesumokėta? 1,2 mln. Eur – tiek, pardavusi savivaldybės kontroliuojamą bendrovę, valdžia tikisi gauti iš „Šilutės būsto“. Tačiau nuo aukciono praėjo beveik keturi mėnesiai, o pinigų savivaldybė dar nesulaukė. Kodėl? Atsakymas – jau rytojaus numeryje.

Etikos sargai atmetė valdančiųjų atliktą tyrimą. Į Vyriausiosios tarnybinės etikos akiratį patekę valdantieji Modestas Petraitis, Dovydas Kaminskas ir Vytautas Navickas turėtų būti sunerimę – ar jie supainiojo interesus, ar ne, išsiaiškinti buvo pavesta... jiems patiems. Tačiau atliktas tyrimas VTEK‘o netenkino. Kas bus toliau?

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kodėl medikė Iveta Skurvydienė vienintelė iš dabartinių tarybos narių nesiekė mandato, kaip savaitgalį Skaudvilėje šėlo teatro šventė, kodėl Tauragėje veikiantys vaikų dienos centrai liko be finansavimo ir ar tikrai Tauragėje netrukus matysime profesionalų kiną, – jau keliauja į jūsų pašto dėžutes.

Darbingos savaitės jums linki „Tauragės kurjeris“.  

Skaityti komentarus (83) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras