Antradienio, lapkričio 13-osios, „Tauragės kurjeryje“: kiek biudžetui kainuos Donato Montvydo koncertas?(12)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-11-12 14:27

Artėjant Kalėdų šventėms, Tauragės miestas puošiasi. Vieni stebisi, kad pasiruošimas Kalėdoms toks ankstyvas, vos užgesus Vėlinių žvakėms, kiti džiaugiasi, kad jau gali pajusti Kalėdų dvasią. Savivaldybė skelbia, kad svarbiausias žiemos švenčių atributas – kalėdinė eglutė Pilies aikštėje bus įžiebta jau gruodžio 1 dieną. Miestelėnų laukia daugybė pramogų ir šventinis atlikėjo Donato Montvydo koncertas. „Tauragės kurjeris“ domisi, kiek jis kainuos biudžetui ir kuo dar galėsime mėgautis belaukdami švenčių.

Julius ir Justas Optai, pasaulio svarsčių kilnojimo čempionai, „Tauragės kurjeriui“ atvėrė savo namų duris ir sielos kerteles. Batakiuose gimę ir augę broliai dvyniai sako, kad mokytojai mokykloje jų niekad nepainiodavo, nors ir kokie jiedu panašūs. Ar išdykę Julius ir Justas buvo mokykloje, ką veikia šiuo metu ir kas jiems buvo didžiausia atrama siekiant sporto aukštumų, sužinosite jau netrukus.

„Aš juos pradėjau spausti“, – šie Kauno kolegijos Tauragės skyriaus vadovės Dianos Vaitiekienės žodžiai atskleidžia, kokiu būdu buvo išgauta parama jos vadovaujamo skyriaus studentams. Ši ir kitos į spaudą nepatekusios ponios D.Vaitiekienės frazės galėtų sudominti ne tik Kauno kolegijos vadovybę, bet ir kitas atsakingas institucijas. Skaitykite jau rytojaus numeryje.

Tarp geriausių spaudos fotografų – ir tauragiškis Eugenijus Kavaliauskas. Tauragė ir vėl turi kuo didžiuotis. Fotografų bendruomenė Tauragėje visada buvo viena aktyviausių šalyje. Ir šįkart jau 17-ajam „Lietuvos spaudos fotografijos“ konkursui vertinti savo darbus pateikė visas būrys tauragiškių. Apie apdovanojimus ir pačią parodą, eksponuojamą Tauragės fotografijos galerijoje, skaitykite antradienio numeryje.

Startuoja savivaldybių rinkimų kampanija. Lapkričio 7-oji buvo pirmoji savivaldybių tarybų ir tiesioginių merų rinkimų politinės kampanijos diena. Kokie pasikeitimai laukia rinkimų kandidatų ir rinkėjų? Ar partijos ir rikimų komitetai skuba Vyriausiajai rinkimų komisijai pateikti reikiamus dokumentus? Apie visa tai ir dar daugiau politinių naujienų – jau pakeliui į Jūsų pašto dėžutes.

Šios ir kitos pastarųjų dienų aktualijos – kodėl „Tvarkos ir teisingumo“ partijoje nebelieka Komskių pavardės, kokiomis dainomis penktadienio vakarą suskambo Žygaičiai, kokios emocijos užvaldė šiemet purpuriniu tapusį 26-ąjį mėgėjų teatrų festivalį „Kvartetas“ ir ką daryti, jei namuose radiatoriai nešyla dėl kaimynų, kurių niekaip nepavyksta rasti, kaltės, – sužinosite jau netrukus.

Įdomaus skaitymo ir darbingos savaitės!

Skaityti komentarus (12) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras