Antradienio, lapkričio 14-osios, „Tauragės kurjeris“: startą „Globalios Tauragės“ projektui davė prezidentė(5)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-11-13 16:17

Pirmadienį pirmą kartą per dvi savo kadencijas Tauragėje viešėjusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė drauge su meru Sigitu Mičiuliu paspaudė „Globalios Tauragės“ projekto paleidimo mygtuką. Vienoje didžiausių užsienio kapitalo įmonių „Ansell“ besilankydama Prezidentė vietos valdžią paragino, kad jos simbolinis vizitas neliktų tik „pliusiuko padėjimu“. Kokia šio projekto esmė ir dėl ko prezidentė įspėjo projekto iniciatorius ir rajono valdžią, skaitykite antradienio numeryje.

Penktadienį Tauragės kultūros rūmuose surengtas Regionų lyderystės forumas – renginys, kuriuo siekiama keisti požiūrį į regionus ir paskatinti imtis iniciatyvos diegiant inovacijas. Pranešimus skaitė ir idėjomis bei žiniomis dalijosi daugiau nei 20 žinomų savo srities profesionalų iš visos Lietuvos. Kaip praėjo forumas, kokių pranešimų išklausyta, ką akcentavo finansų analitikas Gitanas Nausėda – sužinosite jau netrukus.

Lietuvos medikai priėmė revoliucingą sprendimą – parengė peticiją, kuria reikalaujama nedelsiant pakelti medikų atlyginimus, riboti darbo krūvį, netaikyti sankcijų už netyčines klaidas. Ar aktyviai ją pasirašo Tauragės medikai? Atsakymai – šiame numeryje.

Penktadienio rytą Tauragę sukrėtusi šiurpi nelaimė, kai po didžiulio sunkvežimio ratais žuvo septynerių metų Jonukas, žmonių širdyse pasėjo skausmą, užuojautą, nerimą ir klausimą – kas dėl tragedijos kaltas.

Sužinosite, kokį nuosprendį Tauragės rajono apylinkės teismas paskelbė BMW vairuotojui Lukui Garbauskui, kaltam ne tik dėl eismo įvykio, kurio metu žuvo keleivis, o kitas buvo sužalotas, bet ir dėl žmogaus palikimo be pagalbos, bei kaip Klaipėdos apygardos teisme vyksta pasieniečių šunį nušovusio Arvydo Komskio skundo tyrimas.

Praėjusią savaitę šalies skelbimų portaluose pasirodė pranešimai apie parduodamas dvi Tauragės rajono kaimo turizmo sodybas – Taurų kaime ir Griežpelkiuose (I). Tiek išpuoselėta Valinčių kaimo turizmo sodyba, tiek Virginijos Dedūrienės įmonės kaimo turizmo sodyba tauragiškiams gerai žinomos. Pastebėję šiuos skelbimus tauragiškiai stebisi – nejau Tauragėje nebeišsilaiko net ir toks verslas?

Iki Lietuvos valstybės šimtmečio lieka kiek mažiau nei 100 dienų. Praėjusią savaitę Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė paskelbė apie savo idėją Vasario 16-ąją valstybės apdovanojimais apdovanoti 100 Lietuvos žmonių, nors po vieną iš kiekvienos savivaldybės. Prezidentė laukia ne tik valstybinių institucijų, bet ir paprastų žmonių pasiūlymų. Jei turite ką pasiūlyti, skaitydami laikraštį sužinosite, kaip tai padaryti.

Laikraštis pilnas ir kitokių naujienų. Sužinosite, kodėl penktadienį bendrovės „Ekonovus“ mašina, iš gyventojų rinkdama žaliąsias atliekas, nepaėmė viename kieme sugrėbtų lapų. Kieno rankų kūriniai puošia Tauragės ligoninės Slaugos, palaikomojo gydymo ir paliatyviosios slaugos skyrių, kodėl  šeštadienį į Tauragės Švč. Trejybės bažnyčią susirinkę tauragiškiai pasibaigus šv. Mišioms neskubėjo skirstytis namo, kaip savaitgalį sekėsi Tauragės badmintonininkams ir krepšininkams.

Smagaus skaitymo! 

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras

SKAITOMIAUSI