Antradienio, lapkričio 20-osios, „Tauragės kurjeryje“: buvusio pareigūno pergalė patuštins policijos biudžetą(14)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-11-19 14:21

Dvejus metus bylinėjęsis su savo buvusia darboviete – Tauragės apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu, šiuo metu Tauragės priešgaisrinei tarnybai vadovaujantis Robertas Masolas triumfuoja: savo pasiekė, įrodydamas, kad Migracijos skyriaus viršininko pareigų neteko nepagrįstai. Teismas R.Masolui iš Policijos komisariato priteisė itin solidžią sumą. Kas dėl to kaltas ir ar šiuos pinigus galima išreikalauti iš nepagrįstą sprendimą priėmusių asmenų, narplioja Policijos departamentas.

Visuomenė suskubo gintis nuo „vaikų grobikų“ – taip viešojoje erdvėje pastaruoju metu pravardžiuojami vaikų teisių specialistai. Internete plinta informacija su vadinamosiomis „tėvų teisėmis“ – kaip elgtis, kai į namus ateina vaikų teisių specialistai, lydimi policijos pareigūnų. Ar tokios teisės iš tiesų egzistuoja? Atsako specialistai.

Etikos sargai šįkart pagrūmojo Pagėgių politikui: Tauragės regiono atliekų tvarkymo centrui vadovaujantis Pagėgių savivaldybės tarybos narys Kęstutis Komskis pripažintas pažeidusiu Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymą. Kuo prasikalto K.Komskis?

Tauragės teismas vieną po kitos narplioja nelegalaus darbo bylas. Šįkart pro Darbo inspekcijos akis neprasprūdo nelegalius darbuotojus įdarbinęs Tauragėje veikiančio autoserviso direktorius. Kokia bauda jam skirta ir kaip teismui teisinosi verslininkas? Skaitykite jau netrukus.

Tauragės viešojo maitinimo įstaigos: kurioms sekasi prasčiau? Lapkričio 8-ąją, Europos sveikos mitybos dieną, Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras visuomenei priminė higienos svarbą, o Tauragės apskrities maisto ir veterinarijos tarnyba atskleidžia naujausius Tauragės kavinių ir restoranų patikrinimų rezultatus. Kuriose viešojo maitinimo įstaigose maistas ruošiamas be priekaištų, sužinosite atsivertę antradienio laikraštį.

Šios ir kitos pastarųjų dienų aktualijos – kodėl dėl didžiulio vasarą galimai nelegaliai iškirsto miško ploto policija tyrimą pradėjo tik dabar, kokią baudą sumokėti turės sugautas nelegalus medžiotojas, kaip sekėsi žinomoms Tauragės vaikų aprangos parduotuvėms, savo produkciją pristačiusioms specialiame renginyje „Mada su kava“ ir kokią unikalią parodą galite apžiūrėti Tauragės kultūros rūmuose, – jau pakeliui į jūsų pašto dėžutes. Kartu su šiuo numeriu jus pasieks ir jau pamėgtas krašto istorijos priedas „Taurragis“ – jame žurnalistas Alvidas Jancevičius pasakoja apie Pirmojo pasaulinio karo įvykius Tauragėje, sužinosite ir kokius istorinius faktus atskleidžia greta Lauksargių ėjusi istorinė Lietuvos siena.

Įdomaus skaitymo ir darbingos savaitės!

Skaityti komentarus (14) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras