Antradienio, lapkričio 21-osios, „Tauragės kurjeryje“: „Molupį“ smaugia milijoninės skolos(12)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-11-20 16:21

Finansinių sunkumų pastaraisiais metais nepavyko išvengti ir vienai didžiausių Tauragės regiono gamybininkų – bendrovei „Molupis ir Ko“. Lapkričio 14-ąją Klaipėdos apygardos teismas iškėlė skolų išmokėti nebesugebančiai Tauragės kepyklai restruktūrizacijos bylą. Ką tai reiškia per septyniolika metų šimtus darbo vietų sukūrusiam darbdaviui ir kas laukia įmonės darbuotojų? Apie tai „Tauragės kurjerio“ vedamajame. 

Miesto sankryžose – it kliūčių ruožuose. Per keletą pastarųjų savaičių Tauragės mieste įvyko ne viena didžiulį pavojų pėstiesiems sukėlusi avarija. Tauragiškiai dar tebekalba apie septynmečio žūtį pėsčiųjų perėjoje, o štai penktadienį, tuo metu, kai iš mokyklos skubėjo patys mažiausieji, ant šaligatvio vienoje judriausių sankryžų užlėkė automobilis. Plačiau apie pavojų keliuose – antradienio numeryje.

Pagramančio piliakalnio nuosmuka – mįslė ir archeologams. Lapkričio pradžioje įsmuko vieno gausiausiai turistų lankomo Tauragės rajono istorinio objekto – Pagramančio piliakalnio šlaitas. Iš kur gauti lėšų piliakalnio sutvirtinimui ir ką daryti, kad jis nesmuktų toliau? Atsakymų ieškojo „Tauragės kurjeris“.

Nejaugi grįžta 1990 metai? – klausia senas tauragiškis, buvęs Tauragės šilumos tinklų vadovas Donatas Simaitis. Autorius kelia abejonę dėl vietos valdžios planų privatizuoti savivaldybės valdomą Tauragės butų ūkį. Jei ši bendrovė skaičiuoja šimtatūkstantinį pelną, ar tai reiškia, kad mokesčiai daugiabučių gyventojams buvo skaičiuojami nepagrįstai dideli?

Kraštietis žurnalistas, istorikas, cirko konferansjė Alvidas Jancevičius savo vaikystės Tauragę mena kaip „žydinčią gėlę“. „Nebe ta mano vaikystės Tarailių gyvenvietė, nebėra joje barakų, vata muštomis sienomis. Nebeliko ir minių futbolo sirgalių, kurie užplūsdavo senąjį miesto stadioną, kai žaisdavo labai pajėgi „Tauro“ komanda“, – kalbėdamas su „Tauragės kurjerio“ žurnaliste prisimins A.Jancevičius. Šie ir daugybė kitų prisiminimų – jau rytojaus numeryje. Beje, žinomas kraštietis visuomenę kviečia į susitikimą, kuris vyks jau trečiadienį, 17 val., Tauragės krašto muziejuje.

Šios ir daugybė kitų krašto naujienų – apie kokius „šešėlius“ diskutavo Saugaus eismo komisija, ką vyro netekusi tauragiškė prašo perduoti Tauragės ligoninės Slaugos skyriui, į kokį profesionalių atlikėjų koncertą kviečia Tauragės muzikos mokykla (beje, bilietas kainuoja vos 2 Eur) ir kurios mokyklos nusprendė tapti pilietiškiausiomis – jau pakeliui į Jūsų namus.

Darbingos savaitės ir smagaus skaitymo!

Skaityti komentarus (12) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras

SKAITOMIAUSI