Antradienio, lapkričio 7-osios, „Tauragės kurjeryje“: kas platina fašizmą propaguojančius ženklus?(0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-11-06 20:40

Savaitgalį prie pat Rusijos sienos, Rambyno regioninio parko teritorijoje, pastebėti ženklai su fašizmą propaguojančia informacija. Ar gali būti, kad didžiuosiuose šalies miestuose iš pogrindžio galvas keliantys radikalai kuriasi ir Tauragės krašte? Kas už šios akcijos slypi, aiškinasi Valstybės saugumo departamentas. Išsamiau apie tai, ką pasienyje su Rusija aptiko „Tauragės kurjerio“ korespondentas, – antradienio vedamajame. 

Tai, kad savivaldybės administracija pasišovė aukcione parduoti už „Maximos“ prekybos centro J.Tumo-Vaižganto gatvėje plytintį valdiškos žemės gabalą ir išvaryti iš senųjų prekybos vietų smulkiuosius verslininkus, gali būti susiję su naujais verslo planais. Ar iš tikrųjų šioje vietoje išdygs dar vienas „Lidl‘as“? Tokios informacijos verslo gigantas neneigia. Ką atsakė – sužinosite jau netrukus.

Lapkričio 3-ioji į Tauragės istoriją bus įrašyta kaip ypatinga diena – savivaldybės administracija penktadienį pagaliau pasirašė sutartį su baseiną Tauragės mieste statysiančia bendrove. Kada statybos prasidės, kaip baseinas atrodys ir kokius lūkesčius puoselėja valdininkai?

Tauragėje savaitgalį viešėjęs sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga ne tik susitiko su vietos medicinos įstaigų vadovais ir eiliniais gydytojais. Ministras nepasibodėjo atsakyti ir į nepatogius žurnalistų klausimus. Įdomu, ką jis mano apie permatomas medikų chalatų kišenes? Atsiverskite antradienio numerį.

Antradienį, lapkričio 7-ąją, sukanka 30 metų, kai Tauragės futbolo komanda „Tauras“ tapo šalies čempione. Šlovinga Tauragės futbolo istorija išblėso. Komandos senbuviai – ilgametis treneris Jonas Stažys ir vartininkas Jaunutis Šetkus prisimena tuometinės pergalės euforiją – į futbolo varžybas tuomet susirinkdavo tūkstančiai sirgalių, komanda turėjo daugybę rėmėjų. Deja, pakartoti to nebeįmanoma, – įsitikinęs J.Šetkus. Kodėl?

Šios ir daugybė kitų naujienų – kada bus skelbiami savivaldybės įmonių „Dunokai“ ir Tauragės butų ūkis privatizavimo aukcionai, jei rinkimai į savivaldybės tarybą vyktų dabar, ar rinkėjai balsuotų taip pat, kaip prieš pustrečių metų, kiek ilgai dar purve teks murkdytis renovuojamos Stoties gatvės gyventojams ir kur Tauragėje bus įrengtos požeminės atliekų surinkimo aikštelės – jau antradienio numeryje.

Įdomaus skaitymo ir darbingos savaitės!

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras