Antradienio, liepos 10-osios, „Tauragės kurjeryje“: „Dunokus“ ir butų ūkį parduos mero kabinete(11)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-07-09 16:37

Savivaldybė skelbia bendrovių „Dunokai“ ir Tauragės butų ūkis akcijų privatizavimo aukcionus. Nuo tarybos sprendimo, leidusio privatizuoti įmones, praėjo lygiai metai. Beveik tuo pat metu smulkiuosius „Dunokų“ akcininkus pasiekė privataus asmens laiškai, raginantys parduoti jam savo akcijas. Kas šis žmogus ir už kiek perka savivaldybės kontroliuojamos bendrovės akcijas? Visi atsakymai – antradienio vedamajame.

Šimtmečio tauragiškių rinkimai stringa. Savivaldybės planai iki Valstybės dienos, liepos 6-osios, išrinkti šimtą labiausiai Tauragei nusipelniusių kraštiečių patyrė fiasko. Mero patarėjas Artūras Fetingis teisinasi mero atostogomis ir vis dar nežino, kada ir kaip garsusis tauragiškių šimtukas bus pagerbtas.

Kaip kelionė į kaimą virto reklaminiu filmuku Tauragei. Turizmas Tauragės krašte – ne pati stipriausia sritis. Tačiau kai nori – galima. Kraštietis, šiuo metu Kaune gyvenantis Ignas, į gimtinę retkarčiais grįžtantis su gausia šeima, apie tai, ką čia pamatė, susuko įstabų filmuką. Šįkart apie tai, kokios svarbios gali būti visai paprastos ir nebrangios pastangos.

Nuo liepos 1-osios pasikeitus vaiko teisių apsaugos sistemai, Tauragės vaiko teisių apsaugos skyrius tapo nebepavaldus savivaldybei. Tai sukėlė nedidelę sumaištį – kur nuo šiol kreiptis, pastabėjus vaiko teisių pažeidimus? Prie Tauragės apskrities vaiko teisių skyriaus vairo sėdo nauja vadovė. Kas ji, sužinosite jau netrukus.

Savivaldybės planams įsigyti tris elektrobusus kilo grėsmė – konkursas jiems pirkti neįvyko. Laiko valdžia dar turi – skelbs naują konkursą. O štai konkurso partneris Tauragės autobusų parkas informuoja, kad elektrinių autobusų gamintojų rasti bus sudėtinga. Išsamiau – jau rytojaus numeryje.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – Tauragės delegacijos įspūdžiai iš dainų šventės „Vardan tos...“, Valstybės dienos minėjimo akimirkos, kam šiemet atiteks trys nauji mokykliniai autobusiukai ir kaip chuliganai „išgražino“ Batakius, – jau pakeliui į Jūsų pašto dėžutes.

Darbingos savaitės ir įdomaus skaitymo!

Skaityti komentarus (11) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras