Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurį kandidatą į Tauragės rajono savivaldybės mero postą atiduotumėte savo balsą?

 Rezultatai

Antradienio, liepos 24-osios, „Tauragės kurjeryje“: renovacijos grimasos – kalnai šiukšlių ir mažai statybininkų(4)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-07-23 14:43

Nuo metų pradžios Vasario 16-osios g. 8A daugiabučio gyventojai lipa per kalnus atliekų, tokią karštą vasarą nebegali atidaryti langų, o jų namą renovuojančių darbininkų nesulaukia savaitėmis. Šio namo renovacijos statybos darbų vadovas atskleidžia skaudžią tiesą – statybos objektų daug ir katastrofiškai trūksta darbininkų. Lietuviai nebesutinka dirbti už verslininkų mokamas algas. Išsamiau – antradienio vedamajame.

Reklama kabo seniai, o prašymas pateiktas tik dabar. Kodėl viešosios įstaigos „Šou imperija“, po kurios vėliava veikia Tauragės radijas, vadovas reklamos leidimo į savivaldybę kreipėsi tik dabar, nors šios žiniasklaidos priemonės reklama ant autobusų stoties pastato šviečia dar nuo 2012 metų? Kiek Tauragės radijas moka ir ar iš viso moka už reklaminį plotą, ar stoties pastatas – tinkama vieta reklamos objektams? Visi atsakymai – jau netrukus.

Nuo liepos 1-osios Tauragėje nebelikus morgo, Tauragės ligoninė savivaldybės tarybos prašo leisti teikti mokamas mirusiųjų kūnų saugojimo ir paruošimo šarvoti paslaugas. Kodėl nei meras, nei savivaldybės administracijos direktorius, sužinoję, kad Tauragėje ketinama naikinti morgą, nepasistengė jo išsaugoti? Opozicija kerta valdantiesiems – valdžia ir vėl nepasirūpino eiliniais žmonėmis. Išsamiau skaitykite jau antradienį.

Tauragėje daugėja „autostradų“: šįkart pagalbos šaukiasi Ateities tako gyventojai. Žmonės sako nebegalintys išeiti į kiemą, mat jis virto dviejų eismo juostų gatve, o kelio ženklo „Gyvenamoji zona“ vairuotojai nepaiso. Ką daryti?

Naujasis Tauragės klebonas sieks tapti širdžių kunigu. Penktadienį į Tauragę trumpam užsukęs būsimasis Tauragės Švč. Trejybės parapijos klebonas Marius Venskus sako, kad vizitas buvęs neoficialus. Tauragė M.Venskui pasirodė gražus ir didelis miestas. Interviu su iš Plungės kilusiu ir Palangą dėl Tauragės paliekančiu būsimuoju klebonu – „Tauragės kurjerio“ puslapiuose. Skaitykite – bus įdomu.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kodėl savivaldybėje nebelieka savarankiškai veikiančio Civilinės metrikacijos skyriaus, kaip žurnalistai „užgaudė“ miesto šiukšlintoją, ar tikrai Tauragės autobusų stotyje įsigyti bilietą galima tik už grynuosius pinigus, kur dar kuriamos dvi naujos darželių grupės ir kaip 25-erių metų jubiliejų atšventė didžiausia apskrities įmonė „Vilkyškių pieninė“ – skaitykite jau netrukus. Šiame numeryje rasite ir pamėgtąjį istorijos priedą „Taurragis“. Šįkart jame pasakojama apie dar vieną išeivį iš Tauragės krašto – garsųjį JAV „kviečių baroną“ Saimoną Fišerį.

Ačiū, kad esate kartu!

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras