Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurį kandidatą į Tauragės rajono savivaldybės mero postą atiduotumėte savo balsą?

 Rezultatai

Antradienio, liepos 31-osios, „Tauragės kurjeryje“: statė statė ir... viską metė(11)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-07-30 14:53

„Kuriame Lietuvos ateitį“, – šis Europos Sąjungos paramos šūkis ant statybvietės tvoros skelbia apie Tauragės mieste, K.Donelaičio gatvėje, vykdomus Neįgaliųjų dienos centro įrengimo darbus. Tačiau neradę bendros kalbos su savivaldybe statybininkai praėjusią savaitę darbus metė – susirinko įrankius, nusiardė stelažus ir išvažiavo. Kas atsitiko K.Donelaičio gatvėje ir ar tikrai nutrūko brangus valdžios projektas, skaitykite antradienio vedamajame.

Mūšis dėl akcijų: pretenduoja ir vienas vadovų. Ketvirtadienį neįvykus dviejų savivaldybės kontroliuojamų uždarųjų akcinių bendrovių akcijų pardavimo aukcionams, sumaištis kilo tarp smulkiųjų „Dunokų“ bendrovės akcininkų – jie vienas po kito skelbia siekiantys parduoti savo akcijas. Tačiau paaiškėjo, kad nupirkti jas gali ne bet kas. Išsamiau apie tai, kas vyksta privatizacijos tebelaukiančioje bendrovėje, – antradienio numeryje.

Gimtajame mieste viešėjęs 13 metų Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenantis ir tarnaujantis kunigas Gintaras Antanas Jonikas savęs emigrantu nelaiko. Viešėdamas „Tauragės kurjerio“ redakcijoje kunigas iškart apsidžiaugė – visai prieš redakcijos langus – senoji jo mokykla, pirmoji vidurinė, su kuria sieja gražūs prisiminimai. Apie šią mokyklą, joje dirbusius mokytojus, Gintaro jaunystės prisiminimus, pirmąją meilę ir gyvenimą Amerikoje – pokalbis buvo šiltas ir, patikėkite, labai įdomus.

Kur tauragiškiai nori matyti tauro skulptūrą? Tauragės mieste užsimota pastatyti menininko, kalvio Kęstučio Plyskaičio sukurtą dekoratyvinę skulptūrą „Tauras“. Nieko nuostabaus – juk Tauragės vardas, kai kurių šaltinių duomenimis, ir kildinamas iš šių seniai išnykusių gyvūnų pavadinimo. Kur skulptūra stovės, nuspręs ne tik valdžia, savo žodį gali tarti ir eiliniai tauragiškiai.

Tauragės radijo reklamą nuo stoties liepta nukabinti. Pasipykę ir apsižodžiavę vietos politikai priėmė Tauragės radijui nemalonų verdiktą – reklamą nuo autobusų stoties įsakyta demontuoti. Tačiau išaiškėjo kuriozas: įmonė, kurios vardu ši reklama registruota, su Tauragės radiju niekaip nesusijusi. Plačiau skaitykite antradienį.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kiek socialinių butų ir už kiek perka savivaldybė, kaip bibliotekai pavyko surengti aštuntąjį unikalų renginį „Prie garažų“, kodėl Baltrušaičiuose toks populiarus kraštiečių susitikimas „Grįžtu į tėviškę“ ir kuo žymus kraštietis Benjaminas Kondratas – skaitykite jau netrukus. Turime ir dar vieną gerą naujieną – šiemet kaip niekada anksti skelbiame 2019 metų prenumeratos akciją. Prenumeratorių laukia įspūdinga dovana. Viską sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“!

Įdomaus skaitymo!

Skaityti komentarus (11) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras