Antradienio, rugpjūčio 22-osios, „Tauragės kurjeryje“: kodėl netikrinamas populiarios maudyklos vanduo?(14)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-08-21 16:45

„Tauragės kurjerį“ pasiekė pavojaus signalas – keletas šeimų žurnalistams pranešė, kad Tauragėje itin populiariame Paberžių tvenkinyje, kur įkurtas privatus „Liberty beach“ paplūdimys, maudytis gali būti pavojinga. Po maudynių šiame tvenkinyje sveikata sustreikavo ir suaugusiesiems, ir vaikams. Tačiau patikrinti informaciją, ar poilsiautojai apsirgo dėl tvenkinio vandens, institucijos – ir Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Tauragės departamentas, ir Tauragės rajono savivaldybės administracija kratosi. Pastarosios atstovai, pažadėję atsakyti į „Tauragės kurjerio“ klausimus, pažadą pamiršo. Kodėl netiriamas populiarios maudyklos vanduo, domisi „Tauragės kurjeris“. 

„Versmės“ abiturientui Domantui Pukeliui nusišypsojo neeilinė sėkmė – iš XIV pasaulinės geografijos olimpiados vaikinas grįžo pasidabinęs sidabro medaliu, o Lietuvos komanda, kurios narys Serbijoje, Belgrade surengtoje olimpiadoje buvo ir Domantas, nurungusi tokias tituluotas varžoves, kaip Kinija, Rusija, Singapūras, Pietų Korėja, Australija, Japonija, Suomija ir Danija, iškovojo ketvirtąją vietą.

Kunigiškų kaimo gyventojui nepavyko įrodyti savo tiesos – ilgus mėnesius bylinėjęsis su savivaldybe vyras liko it musę kandęs, kai teismo neįtikino, kad prieš 23-ejus metus už gerus darbus jam tuometinio Gaurės viršaičio perduotas pastatas yra jo. Statiniu kaimo gyventojas naudojosi visus 23-ejus metus. Tik dabar paaiškėjo, kad neteisėtai.

Bitininkų šventė: kiek medaus davė lietinga šių metų vasara? Rajono bitininkai medaus „derliumi“ šiemet nedžiūgauja. Tačiau šeštadienį susibūrę į kasmetinę, šiemet jubiliejinę – 25-ąją, šventę neliūdėjo: varžėsi sporto varžytuvėse, ne tik medų, bet ir žuvienę ragavo ir kitus vaišino. Žurnalistės įspūdžiai iš gražiosios bitininkų Romos ir Vido Bartminų sodybos apie medų ir ne tik – jau antradienio numeryje.

2017-ieji – Piliakalnių metai. Šįkart – pasakojimas apie kiek primirštą, tačiau atskiro paminėjimo vertą Matiškių piliakalnį, apie kurį pasakojami padavimai ir kuris sovietiniais metais buvo išbrauktas iš vieno gražiausių Tauragės krašto kaimų istorijos. Taigi ką turistui verta pamatyti Matiškiuose?

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – dėl ko Tauragės merą užjaučia Tarailių gyventojai, kokių renginių kaleidoskopas sukosi savaitgalį, kokio kraupaus nusikaltimo nespėjo įvykdyti teisiamas Pagėgių savivaldybės gyventojas ir kodėl pradinukams nuo rugsėjo 1-osios galės būti daugiau pamokų – skaitykite jau antradienio numeryje.

Įdomaus skaitymo ir darbingos savaitės!

Skaityti komentarus (14) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras