Antradienio, rugpjūčio 6-osios, „Tauragės kurjeryje“: pirkimų prievaizdai vėl grūmoja autobusų parkui(13)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-08-05 14:29

Viešųjų pirkimų tarnyba ir vėl nusitaikė į Tauragės autobusų parką – patikrintos penkios šalies keleivių vežimo paslaugas teikiančios įmonės. Visoms joms pagrūmota – Viešųjų pirkimų įstatymo ir kitų pirkimus reglamentuojančių teisės aktų nesilaikoma, su pažeidimais sudaromos šimtų tūkstančių eurų vertės sutartys. Kuro pirkimo sutartį Tauragės autobusų parkas įpareigotas nutraukti. Kaip savivaldybė reaguoja į tokią savo kontroliuojamos įmonės veiklą, skaitykite rytojaus vedamajame.

Viena geriausiai šių metų abitūros egzaminus išlaikiusi Žalgirių gimnazijos dvyliktokė Gabrielė Olendraitė atskleidė artimiausių metų planus. Mergina studijuos ypatingą mokslą – molekulinę biologiją. Jos sąskaitoje – du šimtukai, dar už tris valstybinius egzaminus Gabrielė pelnė daugiau nei po 90 balų. Kaip reikia mokytis, kiek pastangų įdėti, kad taip sektųsi? Gabrielė atskleidžia savo receptą.

Kapinių teršėjus Mažonų seniūnas gaudys slaptomis kameromis. Mažonų seniūnijos seniūnas Jonas Samoška ir šios seniūnijos gyventojai nebežino, kaip sutramdyti gražiai prižiūrimų kapinaičių Antšunijų kaime teršėjus. Vos spėja aplinką sutvarkyti, kažkas, greičiausiai naktimis, ten priveža nebereikalingų automobilių dalių. Skaitykite jau netrukus.

Šimtmečio pavardėms įamžinti – 50 tūkstančių eurų. Pinigai skirti, o pernai išrinktų tauragiškių pavardžių šimtuko ant Šimtmečio sienos nematyti. Gal savivaldybė persigalvojo ir jų nebekals? Visi atsakymai – jau antradienio numeryje.

Ar rūkantis pirmininkas tinkamas vadovauti Narkotikų kontrolės komisijai? Tokią abejonę iškėlė opozicijos narė Rita Grigalienė, kai taryba šios komisijos pirmininku paskyrė savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoją Tomą Raulinavičių, nariu – liberalą Liną Janušonį. Pastarasis, politikės teigimu, nė neslepia, kad vartoja alkoholį ir rūko kaljaną. Ką atsakė R.Grigalienės politiniai oponentai, – jau rytojaus numeryje.

Šias ir kitas pastarųjų dienų naujienas – kuri dar Tauragės įstaiga tapo draugiška gyvūnams, kokių specialistų ieško savivaldybės administracija, kas vadovaus Tauragės šilumos tinklų valdybai, kodėl vis dar nevyksta pavasarį pradėti remonto darbai pilyje ir kodėl rūkoriai Tauragės mieste baiminasi būti nubausti, skaitykite jau antradienį.

Gražios darbo savaitės jums linki „Tauragės kurjeris“.

Skaityti komentarus (13) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras