Antradienio, rugsėjo 12-osios, „Tauragės kurjeryje“: ministerijos raginimas dūla Tauragės valdininkų stalčiuje(4)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-09-11 15:38

Dar visai neseniai į „Tauragės kurjerio“ žurnalistus kreipęsi Žalgirių mikrorajono gyventojai guodėsi kenčiantys nuo traukinių keliamo triukšmo. Bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ tuomet atsiprašė tauragiškių dėl laikinai padidėjusio traukinių srauto, tačiau grįžti prie tos pačios temos paragino į redakciją užsukęs M.Mažvydo gatvės gyventojas. Vyras tikina, kad triukšmo problema buvo pradėta spręsti – 2015-aisiais taryba buvo nusprendusi pagalbos kreiptis į Susisiekimo ministeriją, tačiau šios atsakymas atsigręžė į Tauragės valdininkus – tai jie, ne kas kitas ir privalo šią problemą spręsti. Tokį ministerijos nurodymą Tauragės valdininkai... įgrūdo į stalčių ir apie ją pamiršo. 

Už reklamą mokėti privalu, bet ne visiems. Kodėl? Savivaldybės taryba išdavė leidimą medicininius tyrimus Tauragėje atliekančiai įmonei ant savivaldybei priklausančio poliklinikos pastato įrengti reklaminę iškabą. Tačiau už ją paprašė susimokėti. Opozicijai kilo klausimas – jei už tokią iškabą mokėti privalo laboratorija, kiek už reklamą ant savivaldybei priklausančio autobusų stoties pastato moka vienos tarybos narės vyrui priklausantis Tauragės radijas? Atsakymas – antradienio numeryje.

Pirmosios instancijos teismą prieš savivaldybės administraciją pralaimėjęs bibliotekos direktoriaus pareigų netekęs Sigitas Kancevyčius sako patyręs „šaltą dušą“. Jam nepalankų teismo sprendimą vyras pasiryžęs skųsti ir meta kaltinimus ne tik savo buvusiam darbdaviui, bet ir teismui. „Politinė korupcija“, – taip apie tai, ką patyrė, kalba S.Kancevyčius. Daugiau apie teismo procesą – antradienio numeryje.

Dar viena rezonansinė byla – Klaipėdos apygardos teismas pradėjo nagrinėti pasieniečių šunį Ramzį nušovusio Arvydo Komskio skundą. Tauragės teismas dar gegužę pripažino šį vyrą kaltu ir nurodė, kad keturkojį pareigūną jis nušovė tyčia. A.Komskis teismui pateikė ypatingą prašymą – kokį, sužinosite, atsivertę „Tauragės kurjerį“.

Rugsėjo 30-ąją Tauragės žvejai mėgėjai visus, kas dievina aktyvią žvejybą, kviečia į Balskus, kur vyks iškilmingos spiningautojų klubo „Zumpė“ įkūrimo krikštynos. Kas šio klubo įkūrėjai, kokių akcijų ir atrakcijų jie žada Balskuose ir kuo ypatingas spiningavimas, – jau netrukus.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kodėl „Aušros“ progimnazija, kai kurių tauragiškių nuomone, primena tvartą, kaip politikai paskirstė sutaupytus socialinių išmokų pinigus, kokie nusikaltėliai siaučia Skaudvilės apylinkėse ir ką Tauragėje pamatė bei kodėl taip nustebo Klaipėdos žurnalistai, – jau antradienį.

Įdomaus skaitymo ir darbingos savaitės!

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras