Antradienio, rugsėjo 25-osios, „Tauragės kurjeryje“: ketvertuko mamą pravirkdo tik dukrų „ožiukai“(8)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-09-24 14:42

Rugsėjo 8-ąją garsiajam Tauragės ketvertukui – Lėjai, Luknei, Lukai ir Milenai sukako treji. Kaip šiandien gyvena jų mama? Deja, nei erdvus savivaldybės skirtas butas, nei neseniai įsigytas automobilis Linos Strangienės vargų neatperka. Tačiau mergaičių tėvo palikta moteris atvira – savo gyvenimo į nieką nekeistų. Išskirtinis interviu – „Tauragės kurjerio“ vedamajame. 

Antras bandymas: už milijoną eurų bandys įsigyti tris naujutėlaičius elektrobusus. „Žaliosios Tauragės“ vizija sunkiai skinasi kelią – valdžiai vis dar nepavyko nupirkti plačiai išgarsintų elektrinių autobusų. Neatsiradus tiekėjų, konkursas skelbiamas antrą kartą. Tačiau ir geriausiu atveju elektrobusais tauragiškiai važinėtų tik po pusantrų metų. Išsamiau – antradienio numeryje. 

Kaip reikėtų papuošti miestą, savivaldybė klausė eilinių tauragiškių. Deja, į kviestinį susirinkimą su savo idėjomis teatėjo keletas miestelėnų. Į jų nuomones atsižvelgta, o kokį Tauragės miestą žmonės norėtų matyti, sužinosite jau netrukus. 

Savivaldos rinkimų maratonas prasideda. Merą ir savivaldybės tarybą rinksime kovo 3-iąją, taigi apsispręsti lieka kiek daugiau nei 150 dienų. Su kokiomis komandomis prie rinkimų starto stoja Tauragės partijos ir pavieniai kandidatai? „Tauragės kurjerio“ įžvalgos – jau netrukus. 

Saugaus eismo naujienos – ketinama riboti eismą Bažnyčių ir Vytauto gatvėse, siekiama išsiaiškinti, ar visos mieste sužymėtos geltonosios linijos – legalios. Ką apie tai manote jūs? Turite pasiūlymų ar klausimų – skambinkite mums. 

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kodėl Dzūkiją į Tauragę iškeitė iš emigracijos grįžęs fotografas Juozas Petkevičius ir ko jis mokys Tauragės jaunimą, ar seniūnijai pasisekė rasti įmonę, remontuosiančią miesto fontaną, kada prasidės A.Strazdo gatvės remonto darbai ir kaip Tauragės krepšinio klubui sekėsi Vytauto Bučnio atminimo turnyre – jau pakeliui į jūsų pašto dėžutes. 

Ačiū, kad skaitote „Tauragės kurjerį“, ir gražios savaitės!

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras