Antradienio, rugsėjo 26-osios, „Tauragės kurjeryje“: nori sužinoti, kas balsavo už(7)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-09-25 17:16

Tauragės miesto ir rajono gyventojus pasiekė pagal naująją atliekų mokesčio skaičiavimo metodiką apskaičiuotos Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro išrašytos sąskaitos. Vos jas gavę, žmonės užplūdo sąskaitas jiems pateikusią įstaigą, išsakyti priekaištų neaplenkia ir žurnalistų. Daugelis mano, kad naujoji rinkliavos mokesčio sistema nesąžininga, ir pageidauja sužinoti – kurie konkrečiai politikai už tokią tvarką balsavo. „Kad mes žinotume, kaip balsuoti per kitus savivaldos rinkimus“, – savo prašymą pagrindžia kaimo žmonės. Taigi kas balsavo už?

Darbo inspekcijos aiškinimu, dviem savivaldybės kontroliuojamoms bendrovėms vadovaujantis kaunietis Mindaugas Nevardauskas darbe kasdien turi praleisti 12 valandų. Tyrimą dėl šio vadovo Darbo inspekcija atliko Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos prašymu. Kada kurioje įstaigoje direktorių galima rasti ir ar toks krūvis jam pakeliamas? Atsakymas – antradienio numeryje.

Prieš metus su tuometine švietimo ir mokslo ministre Audrone Pitrėniene pasirašiusi mokslo inovacijų centro STEAM Tauragėje steigimo sutartį Tauragės valdžia dabar tyli ir ar šis centras pagaliau atvers duris, tebesvarsto. Gražūs planai gali sugriūti. Ką apie tai sako Seime tauragiškiams atstovaujanti Aušrinė Norkienė?

Nauja valdininkų vizija – mokyklų sporto salių rezervacija internetu. Apie tokią virtualią viziją paskelbusi Tauragės rajono savivaldybės administracija, deja, neatsiklausė mokyklų direktorių. Šie purkštauja ir prabyla apie nepamatuotą valdžios kontrolę. Išsamiau – rytojaus laikraščio numeryje.

Paslydęs ant šaligatvį nusėjusių pūvančių kriaušių, solidaus amžiaus tauragiškis skaudžiai užsigavo. Atsigavęs vyras atskubėjo į „Tauragės kurjerio“ redakciją, nes esą tik žurnalistai sugeba pabaksnoti Tauragės valdžiai imtis miesto tvarkymo darbų. Vyras juokaudamas savivaldybės „baltuosiuose rūmuose“ siūlo įsteigti „dilgėlių šluotos“ etatą, kad ja būtų galima užvožti į miestą išeiti pritingintiems valdininkams.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos: istorinis priedas „Taurragis“ pateikia istorijos nutylėtą faktą – ko sovietiniais metais Tauragėje lankėsi Leonidas Brežnevas, kodėl valdiškas automobilis po darbo valandų stovi „Bastilijos“ administratoriaus namų kieme, kokį verdiktą Tauragės ugniagesiams gelbėtojams paskelbė teismas ir kur prieš 100 metų stovėjo pirmoji Tauragės elektrinė – skaitykite antradienio „Tauragės kurjeryje“.

Darbingos savaitės!

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras