Antradienio, rugsėjo 5-osios, „Tauragės kurjeryje“: sėdo ant dviejų kėdžių(15)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-09-04 19:22

Tauragės savivaldybės kontroliuojamos Tauragės šilumos tinklų bendrovės direktorius kaunietis Mindaugas Nevardauskas sėdo ant dviejų kėdžių – ketvirtadienį jis paskirtas vadovauti ir privatizuojamam Tauragės butų ūkiui. Kodėl priėmė būtent tokį sprendimą, savivaldybės vadovai neviešina, o butų ūkio direktoriaus pavaduotojas Egidijus Vaitiekus tik gūžčioja pečiais – jo niekas į bendrovės valdybos posėdį nekvietė ir apie naują vadovą nepranešė. Ar šilumininkų vadovas nesupainiojo interesų, vadovaudamas ir šilumą parduodantiems šilumos tinklams, ir butų ūkiui, administruojančiam šilumą perkančius daugiabučius, narplioja Vyriausioji tarnybinės etikos komisija. Apie naujus valdžios sprendimus ir apie tai, koks velnias, anot opozicijos, apsėdo Tauragę – „Tauragės kurjerio“ vedamajame. 

Tauragės socialdemokratai apsisprendė, ar partijai pakeliui su „valstiečiais“. Nerimstant kalboms apie valdančiosios koalicijos griūtį, Socialdemokratų partijos skyriai laužo ietis, ar partijai pasilikti šalies valdančiojoje koalicijoje, ar iš jos trauktis. Savo žodį turi tarti kiekvienas partijos skyrius. Ką nuspendė tauragiškiai – antradienio numeryje.

Klaipėdos apygardos teismas narplioja laidos „24 valandos“ reportažo vertos istorijos bylą – į teismą, prašydamas atlyginti patirtą žalą, kreipėsi Tauragės policijos komisariatas. Mat dar pernai, gaudydamas neblaivų vyrą, vienas policijos pareigūnų griūdamas susilaužė ranką. Policininkui buvo išmokėta kompensacija. Kas dėl to kaltas – pats pareigūnas, ar jo gaudytas vyras?

Abiturientas iš Tauragės sėdo į krašto apsaugos ministro kėdę. Tauragės jaunimas nenustoja visuomenės stebinti savo pasiekimais. Kuo šįkart Tauragę išgarsino „Versmės“ abiturientas, tiesa, jau Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto studentas Laurynas Gečas, sužinosite atsivertę naujausią „Tauragės kurjerio“ numerį.

Ketvirtasis ralio kroso čempionato etapas Prancūzijoje kraštiečiui Kasparui Navickui baigėsi avarija. Po bene dviejų mėnesių pertraukos į Europą grįžo ralio kroso čempionato kovos – Prancūzijoje, Loheaco miete, surengtas ketvirtasis žemyno čempionato etapas. Jis buvo nesėkmingas kraštiečiui dvidešimtmečiam K.Navickui. „Smūgis buvo tikrai ne iš švelniųjų“, – apie tai, kas atsitiko, pasakojo Kasparas. Išsamiau – antradienio laikraštyje.

Šios ir kitos savaitgalio naujienos – kiek nuo rugsėjo 1-osios Tauragėje pabrango šildymas, kokį tyrimą ruošiasi atlikti valdininkai ir kokių svečių dėl to galite sulaukti savo namuose, kodėl ne visi Norkaičių gyventojai patenkinti naujuoju dviračių taku ir kiek pažeidėjams „kainuoja“ nelegalus grybavimas Viešvilės regioninio parko miškuose, – jau pakeliui į jūsų namus.

Įdomaus skaitymo ir darbingos savaitės!

Skaityti komentarus (15) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras