Antradienio, sausio 15-osios, „Tauragės kurjeryje“: pagalbos ranką pirmieji ištiesė paprasti žmonės(13)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-01-14 14:28

Šalčiausią šios žiemos – sausio 11-osios naktį skaudi nelaimė sukrėtė Gaurės seniūnijos Girgždų kaimą. Naktį kilus gaisrui, viso turto – gyvenamojo namo neteko daugiavaikė šio kaimo šeima. Dvi mergaites ir paauglį auginantys kaimo žmonės speiguotą naktį vos spėjo per langus iškelti vaikus ir nuo ugnies pasislėpti daržinėje. Jie liko kaip stovi – be telefonų, drabužių ir pinigų. Pirmieji jiems į pagalbą suskubo paprasti kaimo žmonės. O ką nelaimėliams žada valdžia? Skaitykite antradienio vedamajame.

Nors Kalėdų šventės jau seniai praėjo ir spėjome įsisukti į naujų darbų verpetą, šventines aistras pakurstė Viešųjų pirkimų tarnyba, suskaičiavusi, kiek miestams apšviesti ir eglutėms puošti išleido miestų seniūnijos. Savo ruožtu „Tauragės kurjeris“ domisi, kiek biudžeto lėšų metų sandūroje miestelėnams linksminti išleido savivaldybė. Paaiškėjo, kad suma, išleista kalėdinėms šventėms organizuoti, įspūdinga – Tauragė taip brangiai dar nešventė niekad.

Sporto mokyklos direktoriaus atleidimo iš darbo byla į priekį beveik nejuda. Darbo netekęs šios ugdymo įstaigos vadovas Audrius Bitinas į teismą kreipėsi dar pernai, tačiau praėjusią savaitę turėjęs vykti bylos nagrinėjimas taip ir nepasistūmėjo. Kodėl, sužinosite jau netrukus.

Maltietį Saulių Oželį pažįsta bene kiekvienas tauragiškis. Kadaise visuomenei žinomas kaip politikas šios veiklos jis seniausiai atsisakė. Dabar Saulius – ne tik sėkmingas verslininkas, bet ir aktyvus maltietis, kasdien sėdantis į mašiną ir sukantis ratą aplink Tauragės rajoną. Jo išvežiojama parama pasiekia vienišus, apleistus senjorus ir daugiavaikes šeimas. „Labai faina padėti žmonėms“, – sako Saulius ir savo nuopelnų nesureikšmina. Pokalbis su S.Oželiu – jau rytojaus laikraščio puslapiuose.

Vaizdas, kokį ketvirtadienio popietę Tauragės mieste matė praeiviai ir vairuotojai, pašiurpino ne vieną. Partrenkęs stirną, automobilio vairuotojas nuvažiavo savo keliais, palikęs likimo valiai besigaluojantį gyvūną. Kraupų vaizdą pačiame mieste matę žmonės negalėjo praeiti pro šalį. Tačiau jie sako – pagalbos teko laukti ilgai. Ką daryti tokiu atveju, aiškina specialistai.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – ką turite daryti, jei norite prisijungti prie vandentiekio tinklų, bet neturite pakankamai pinigų, kaip policijai sekasi gaudyti savaitgalį mieste siautėjusius daugiabučių sandėliukų vagis, atsakingų institucijų atsakymas – ar gali globoti anūką močiutė, kuriai skirti priešdepresiniai vaistai, ir kam išdalytos jaunimo iniciatyvos TAJA nominacijos – jau pakeliui iš spaustuvės.

Ačiū, kad skaitote ir gražios darbo savaitės!

Skaityti komentarus (13) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras