Antradienio, sausio 16-osios, „Tauragės kurjeryje“: emigrantų viliotinis – tik priešrinkiminis šou?(8)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-01-15 16:28

„Užtenka žmonėms kabinti makaronus“, – viešai pareiškė socialdemokratas Pranas Petrošius. Socialdemokratų frakcijos vadas įsitikinęs, kad valdančioji dauguma apgaudinėja ne tik eilinius žmones, žiniasklaidą, bet ir šalies prezidentę, teigdama, kad Tauragė yra vienintelė savivaldybė šalyje, turinti emigrantų registrą. Socdemai išplatino pranešią esą jokio registro Tauragės savivaldybė neturi, o projektas „Globali Tauragė“ tėra plačiai išreklamuotas valdančiųjų priešrinkiminis šou. Atsakydamas į tokius kaltinimas mero patarėjas Dovydas Kaminskas atskleidžia ne mažiau sensacingą žinią. Kokią, sužinosite atsivertę antradienio „Tauragės kurjerį“. 

Derybos dėl Jūros krantinės remonto nusikelia į sausio pabaigą. Valdžia mušasi į krūtinę – Meilės alėjos ir griūvančios krantinės remonto darbų planai veja vienas kitą, tačiau realybė toli gražu kitokia. Darbai – tik popieriuje. Šįkart darbo konkurse dalyvavo keturios įmonės. Tačiau jų pasiūlymai valdžiai neįtiko. Kodėl, sužinosite jau netrukus.

Tauragės gėda – SEL vokalistės vaizdo klipe. Visa Lietuva pamatė, kaip atrodo Tauragės miesto riboženkliai. Betoniniai, apsilaupiusiais dažais, surūdijusiomis raidėmis. Tačiau Tauragės savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Navickas dėl miesto įvaizdžio, gal labiau antiįvaizdžio, galvos nesuka ir atkerta negatyvu savęs nenuodijantis.

Iš darbo atleistų „baltųjų rūmų“ vairuotojų ginti stojančios „Sandraugos“ profsąjungos vadovas Kęstutis Juknis Tauragės valdžios sprendimą atsikratyti vairuotojų apibūdino taip: „Meras be vairuotojo, taksistų paslaugomis naudosis... Iš biudžeto lėšų savivaldybė uždirbinės įmonėms pelną“. Darbo netekę vairuotojai teigia, kad su jais nebuvo atsiskaityta taip, kaip priklauso. Kova užvirė.

Rubrika „Lietuvos šimtmečio tauragiškiai“. Jaunoji fotografė, „Versmės“ gimnazistė Austėja Gendroliūtė, prieš keletą dienų jaunimo apdovanojimuose TAJA pelniusi Metų menininko vardą, nominacijos nesureikšmina ir prisistatyti kaip šio apdovanojimo laimėtoja nenori. Austėjos nuotraukos – ne tik gimtosios Tauragės gyvenimo akimirkos, žmonės, bet ir dalelė savęs. Jaunoji kūrėja svajoja, kad jos darbai vertę turėtų ir po dešimties metų.

Šios ir dar daugiau pastarųjų dienų naujienų – kodėl nuo Tauragės ligoninės klausimų svarstymo nusišalino Vyriausybės atstovė Tauragės apskrityje, ką apie šilumos ūkio ateities planus mano buvęs šilumininkų vadovas Donatas Simaitis, kaip jaučiasi praėjusią savaitę Vaikų teisių apsaugos skyriuje motinos paliktas vos dviejų mėnesių kūdikis ir kur galima pamatyti, kaip atrodys naujosios miesto pilies vėtrungės – jau keliauja į Jūsų pašto dėžutes.

Šviesios žiemiškos savaitės Jums linki „Tauragės kurjeris“!

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras