Antradienio, sausio 22-osios, „Tauragės kurjeryje“: pasakė, už kiek pardavė butų ūkį(0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-01-21 14:16

Sausio 17-ąją Tauragės savivaldybės administracija pasirašė bendrovės Tauragės butų ūkis pirkimo-pardavimo sutartį. Penktadienio rytą valdininkai dar spyriojosi ir žurnalistų kamantinėjami tikino negalintys atskleisti sandorio vertės, kol pinigai nepervesti į savivaldybės sąskaitą. Tačiau jau tos pačios dienos vakarą savivaldybės interneto tinklalapyje pasirodė pranešimas, už kiek bendrovei „Šilutės būstas“ parduotos Tauragės butų ūkio akcijos. Išsamiau skaitykite antradienio numeryje.

Merdėjantį Tauragės futbolą gaivins naujas direktorius. 50 eurų – toks atlyginimas bus mokamas naujajam viešosios įstaigos „Tauragės futbolas“ direktoriui Andriui Bendikui. Ar jo įdėtos pastangos pajėgs naujam gyvenimui prikelti Tauragę kadaise visoje Europoje garsinusią sporto šaką, parodys ateitis. Šiandien aišku, kad planų daug, o įstaigos dalininkų liko vos du. Kas jie, sužinosite atsivertę rytojaus numerį.

Pilies aikštėje montuojama ledo arena. Šios iniciatyvos, kaip ir ankstesniaisiais metais, ėmėsi Sporto centras drauge su miesto seniūnija. Oras čiuožyklai tinkamas, tik šių įstaigų vadovai nuogąstauja, ar miestelėnai dar nebaigtos pilti čiuožyklos ir vėl nesumaitos kaip pernai. Kada tauragiškiai galės mautis pačiūžas? Atsakymas – jau antradienį.

Istorijos tęsinys. Garsiai nuskambėjęs galimai girto prie vairo sėdusio Tauragės prokuroro sukeltas incidentas turi tęsinį. Generalinė prokuratūra praneša, kad už nederamą poelgį prokuroras Eduardas Builisovas nušalintas nuo pareigų, o Tauragės apylinkės prokuratūroje pradėtas tarnybinis patikrinimas. Skaitykite.

Verslo naujienos. Tauragės mieste duris atvėrė dar viena žaislų parduotuvė. Verslininkai Rita ir Darius Gečai įsitikinę – šis verslas daug naudos gal ir neatneš, bet prekiauti žaislais ir džiuginti mažuosius miestelėnus jiems – tikra atgaiva. Kokių žaislų rasite naujojoje parduotuvėlėje, ar jie brangūs ir kur gaminami? Atsakymai – rytojaus „Tauragės kurjeryje“.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kokią unikalią parodą ketvirtadienį kviečia apžiūrėti Moksleivių kūrybos centro fotostudija „Kadras“, kur perkeliamas Skaudvilės muziejus, kaip sekasi pirmąsias dienas gyvuojančiai šiame mieste įkurtai atvirai jaunimo erdvei ir kokias dovanas dovanoti rinkėjams draudžiama kandidatams į merus ir savivaldybės tarybą – jau pakeliui iš spaustuvės.

Ačiū, kad skaitote!

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras